Amerykański magazyn ogłasza ciążę Jennifer Aniston. Na dowód publikuje to zdjęcie

Emilia Klima 16.11.2017
Jennifer Aniston, Justin Theroux
Fotografia: East News

O ciąży aktorki media donoszą regularnie. Jeden z magazynów tym razem przedstawił nawet "dowód".

Plotki o tym, że Jennifer Aniston spodziewa się dziecka w mediach pojawiają się jeszcze częściej niż doniesienia o jej rzekomym zejściu się z Bradem Pittem. Dotychczas ani razu nie okazały się być one prawdziwe, a zirytowana aktorka niejednokrotnie apelowała do mediów, by dano jej spokój. W 2016 wydała nawet oświadczenie, w którym zdjęcia magazynu, na których jest "w stanie błogosławionym" skomentowała w krótki i treściwy sposób: po prostu się najadłam. 

Żeby była jasność: NIE jestem w ciąży. Jestem za to wściekła i zmęczona tym nieustannym analizowaniem każdej zmiany, jaka zachodzi w wyglądzie znanych kobiet - pisała wówczas.

To jednak nie powstrzymało kolejnych publikacji. Tym razem swoje rewelacje przedstawił magazyn "New Idea". Na okładce zaprezentowano "brzuch ciążowy" aktorki oraz, uwaga, "moment, w którym się dowiedzieli".

aniston-768x1057

Czy Jennifer Aniston jest w ciąży?

Oczywiście rewelacje te należy traktować z przymrużeniem oka. I raczej trudno spodziewać się, by faktycznie jest to prawda oraz że Aniston w jakikolwiek sposób odniesie się do plotek. Na temat macierzyństwa wypowiedziała się w cytowanym wcześniej oświadczeniu. 

Owszem, być może kiedyś zostanę mamą. Jeśli tak będzie, to dowiecie się tego pierwsi ode mnie. Ale nie będę mieć dziecka tylko po to, aby stać się w pełni szczęśliwą, czy aby nadać mojemu życiu sens.Nie zgadzam się też na to, aby ktoś mnie oceniał, bo moje ciało się zmienia, bo zjadłam na lunch burgera i zrobiono mi zdjęcie pod dziwnym kątem. Wiecie, jak dziwnie jest przyjmować gratulacje od rodziny i przyjaciół z okazji ciąży, której nie ma - napisała. 

Wszystko wskazuje na to, że i tym razem aktorce nie ma jeszcze czego gratulować. Oczywiście poza wspaniałą karierą i udanym życiem prywatnym ;)

Justin Theroux, Jennifer Aniston
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów