Amber Heard oskarża Johnny'ego Deppa o kłamstwo. Aktor komentuje przez prawnika

Johnny Depp w garniturze i Amber Heard w czarnej kreacji na czerwonym dywanie
Fotografia: Jen Lowery/Splash News/EAST NEWS

Przepychanka między Heard i Deppem wciąż trwa. Aktor pozwał byłą żonę o zniesławienie. Ta teraz oskarża go o kłamstwa.

Sytuacja między Amber Heard a Johnnym Deppem wciąż jest napięta. Modelka i aktor składają pozwy przeciwko sobie nawzajem. Wszystko zaczęło się od momentu, gdy Heard oskarżyła Deppa o to, że ten znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Ostatnio o ich konflikcie znów jest głośno. Niedawno w mediach pojawiło się nagranie, na którym widzimy Amber zeznającą ws. tego, jak Depp się nad nią znęcał. Później aktor złożył pozew o zniesławienie, a teraz modelka zarzuca mu kłamstwo.

Zobacz także: To Depp był ofiarą w związku? Aktor twierdzi, że Amber Heard go biła!

Amber Heard zarzuca Deppowi kłamstwo

Amber Heard i Johnny Depp byli małżeństwem w latach 2015-2016. Jeszcze przed rozwodem modelka oskarżyła męża o znęcanie się nad nią.

Amber oddaliła swój pozew. Johnny Depp jednak zdecydował się wnieść oskarżenie przeciwko byłej żonie o zniesławienie. Jego zdaniem Heard wymyśliła całą historię, żeby zrobiło się o niej głośno. W ten sposób chciała wybić się na sławie Deppa. Aktor żąda od byłej żony 50 mln dolarów odszkodowania.

Teraz modelka otwarcie nazywa Deppa kłamcą. Złożyła w prokuraturze zestaw dokumentów, powołując się na zapis rozmów z 911. Amber twierdzi, że wielokrotnie zgłaszała to, co działo się w ich domu na policję. 

Zaczęłam płakać, a on podszedł do mnie, chwycił za głowę i szarpał za włosy - mówiła podczas przesłuchania.

Johnny Depp dolał jeszcze oliwy do ognia twierdząc, że to on był ofiarą. Teraz odniósł się do działań aktorki przez swojego adwokata.

Pani Heard mówi, że "nie zostanie uciszona", a następnie milczy przez wiele miesięcy, ponieważ jej oszustwo jest zakopane przez lawinę dowodów... A co z jej przyjaciółmi, którzy pomagali jej w oszustwie, skłonni do kłamania w jej imieniu 3 lata temu - gdzie oni teraz są - pisze w oświadczeniu prawnik aktora. 

Jak myślicie? Jak zakończy się ta przepychanka?

Zobacz także: Depp po raz pierwszy o rozwodzie z Amber Heard. "Nie mogłem tak cierpieć"

Ten grafik stworzył wyjątkowy projekt! Na jednym zdjęciu połączył gwiazdy z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów