Amber Heard w drastycznych słowach o tym jak Depp znęcał się nad nią. Wyciekło nagranie z przesłuchań

Amber Heard z siniakiem pod oczami zgłosiła pobicie przez Johnny'ego Deppa
Fotografia: Clint Brewer/Splash News/EAST NEWS

Amber Heard 3 lata temu ogłosiła, że Johnny Depp znęcał się nad nią. Teraz w sieci pojawiło się nagranie z przesłuchań modelki. Zdradziła drastyczne szczegóły.

Wszyscy byli w szoku, gdy Amber Heard ogłosiła, że Johnny Depp znęcał się nad nią. Modelka oskarżyła byłego męża o przemoc fizyczną i psychiczną trzy lata temu. Ich batalia sądowa nie ma końca. Choć otrzymali rozwód, wciąż przepychają się między sobą o to, kto ma rację. Teraz w sieci pojawił się film z przesłuchań Amber Heard. Po obejrzeniu go, nie wiemy, co powiedzieć. Modelka jest roztrzęsiona i zdradza drastyczne szczegóły dotyczące zachowania aktora.

Zobacz także: Johnny Depp pozywa Amber Heard o zniesławienie! Na jaw wychodzą nowe fakty

Przesłuchanie Amber Heard ws. Deppa

Johnny Depp niedawno pozwał Amber Heard o zniesławienie, twierdząc, że jej doniesienia o przemocy są fałszywe. Teraz w sieci pojawiło się nagranie z przesłuchań modelki. Widać na nim, że z trudem przychodzi jej opowiadanie tego, co wydarzyło się w ich małżeństwie.

Amber opowiedziała o swoim spotkaniu z Johnnym, gdy umówiła się z nim, żeby porozmawiać na temat ich związku. Doszło między nimi do awantury, której świadkiem była znajoma modelki.

Pamiętam tylko, że wykrzykiwał przekleństwa do mojej przyjaciółki i mówił jej, że może mnie teraz mieć, a potem rzucił mi telefonem w twarz tak mocno, jak tylko mógł. Powiedziałam: "Uderzyłeś mnie. Kochanie, uderzyłeś mnie w oko" - wspomina Heard.

Modelka wspomniała podczas zeznań również o tym, że Johnny nadużywał alkoholu i narkotyków. To właśnie po używkach jej zdaniem stawał się agresywny.

Kiedy nadużywał środków odurzających, martwiłam się o nas oboje. (...) Stawał się wówczas zupełnie inną osobą. Był brutalny. Nazywaliśmy tę wersję Johnny'ego "potworem". Pamiętam, że bałam się, że Johnny może nie wiedzieć, kiedy przestać i może mnie zabić - powiedziała roztrzęsiona Amber. 

To jednak nie wszystko. Heard zdradziła również drastyczne szczegóły, w jaki sposób Johnny Depp znęcał się nad nią.

Zaczęłam płakać, a on podszedł do mnie, chwycił za głowę i szarpał za włosy - powiedziała.

Widać, że modelce z trudem przychodzi wspominanie tych sytuacji. Prawnicy Johnny'ego Deppa wciąż utrzymują jednak, że to nieprawda. Trudno powiedzieć, kto w całej tej sytuacji ma rację.

Zobacz także: 11 najlepszych filmów z Johnnym Deppem w roli głównej

Ten grafik stworzył wyjątkowy projekt! Robi kolaże gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów