Amber Heard biła Johnny'ego Deppa? W sieci pojawiło się nowe nagranie!

Julita Buczek 03.02.2020
Heard Depp
Fotografia: AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

W mediach pojawiło się nagranie, na którym popularna aktorka przyznaje się do tego, że miała nadużywać przemocy w stosunku do Johnny'ego Deppa.

Amber Heard i Johnny Depp bez wątpienia byli jedną z bardziej kontrowersyjnych par w Hollywood. Niestety ich związek nie trwał zbyt długo. Po rozwodzie wyciekło wiele informacji, które rzucają nowe światło na ich związek. Niedawno w sieci miało pojawić się nagranie z ich prywatnej terapii małżeńskiej. Na nagraniu słychać, że Amber przyznaje się do bicia męża.

Amber Heard biła Johnny'ego Deppa?

Okazuje się, że w posiadanie kontrowersyjnego nagrania wszedł portal DailyMail. To właśnie na nim miało być słychać, jak Heard przyznaje się do bicia męża. Aktorka miała wyznać również, że nie kontroluje swoich napadów agresji, a jej ofiarą najczęściej pada mąż.

Przepraszam, że uderzyłam cię w twarz, ale tylko cię uderzyłam, nie użyłam do tego pięści. Nie pamiętam dokładnych ruchów mojej dłoni, ale wszystko z tobą w porządku, nie skrzywdziłam cię, nie biłam cię pięścią, tylko cię uderzałam - powiedziała na nagraniu Amber.

Amber w trakcie dalszej rozmowy miała zarzucić Johnnemu, że ten nie próbuje rozwiązać z nią sporu. Depp odpowiedział, że boi się przyjść do niej, kiedy ta rzuca talerzami czy garnkami.

To, że rzucam garnkami i patelniami, nie oznacza, że nie możesz przyjść i zapukać do moich drzwi - odpowiedziała była żona Deppa.

W dalszej części rozmowy głos miał zabrać Johnny.

Po prostu nie mogłem znieść myśli, że możemy dalej znęcać się nad sobą fizycznie. Gdybyśmy kontynuowali, zrobiłoby się naprawdę źle. Kochanie, mówiłem ci to już kiedyś. Jestem śmiertelnie przerażony, jesteśmy jak pier****ne miejsce zbrodni. [...] Musimy wziąć się w garść, jako osobno i jako para. Kocham cię i nie chcę cię zostawiać. Nie chcę rozwodu. Chcę tylko spokoju. Jeżeli dojdzie do rękoczynów, musimy się rozstać. Musimy się rozdzielić. Na godzinę albo na dzień. Nie może być między nami fizycznej przemocy - powiedział aktor.

Z rozmowy wynika, że Amber również nie chciała rozstać się z mężem.

Nie mogę ci obiecać, że wszystko będzie idealne. Nie mogę obiecać, że znowu nie dojdzie do rękoczynów. Czasem denerwuję się tak bardzo, że tracę panowanie. Mogę ci obiecać, że zrobię wszystko, żeby się zmienić. Obiecuję. Nie będę mówić o rozwodzie, dopóki naprawdę nie będę tego pewna - powiedziała gwiazda.

Na zakończenie Depp miał wyrazić chęć naprawienia swojego małżeństwa.

Kocham cię, chcę, żebyś była moją żoną i chcę być dobrym mężem. Jeżeli nie byłem, zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby się dowiedzieć, jak nim być - miał wyznać Johnny.

Myślicie, że nie doszłoby do ich rozwodu, jeśli załagodziliby sprawę?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek podkreśla ciążowy brzuch w obcisłej kreacji. Fanka zarzuca jej photoshopowanie zdjęć!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów