Amanda Bynes była bliska dna. Była dziecięca gwiazda zapowiada swój powrót

Sylwia Kropiewnicka 28.11.2018
Amanda Bynes przyłapana przez paparazzi
Fotografia: XactpiX/Splash News/EAST NEWS

Kilka lat temu Amanda Bynes była zapowiadającą się gwiazdą młodego pokolenia. Zagrała m.in. u boku Colina Firtha czy Emmy Stone, jednak później nie poradziła sobie z szybko zdobytą sławą. Amanda Bynes wróci do show-biznesu?

Jeszcze niedawno zagraniczne media rozpisywały się o skandalach Amandy Bynes, a aktorka sama podsycała ich zainteresowanie. Była dziecięca gwiazda nie poradziła sobie z szybko zdobytą sławą. Po licznych kontrowersjach Amanda zniknęła z show-biznesu . Gwiazda potrzebowała czasu na regenerację. Teraz Amanda Bynes ma 32 lata, wraca odmieniona i zapowiada powrót do show-biznesu. Swój come-back rozpoczęła od pojawienia się na okładce magazynu „Paper”.

Amanda Bynes na okładce magazynu „Paper”

Amanda Bynes przez wiele lat była uzależniona od alkoholu i używek, teraz wszystko wskazuje na to, że zerwała z nimi na dobre. Na nowej okładce gwiazda wygląda promiennie i sprawia wrażenie szczęśliwej.

Amanda Bynes udzieliła także obszernego wywiadu magazynowi, w którym opowiada m.in. o tym, jak zmarnowała sobie życie.

Zobacz także: Angelina Jolie redaktorką BBC. Gwiazda zmienia branżę?

Amanda Bynes wróci do show-biznesu?

Amanda Bynes była bardzo dobrze zapowiadającą się aktorką. Dzięki rolom w produkcjach stacji Nickelodeon jej kariera nabrała tempa i z czasem utalentowana nastolatka wystąpiła w takich filmach, jak "Czego pragnie dziewczyna" u boku Colina Firtha, "Ona to on" czy "Łatwa Dziewczyna", gdzie towarzyszyła Emmie Stone.

Amanda była bardzo charyzmatyczna, a jej dziewczęcy urok sprawiał, że podbijała serca widzów i miała masy fanów. To chyba właśnie szybko zdobyta sława sprawiła, że aktorka zaczęła mieć problemy z uzależnieniami. Poskutkowało to licznymi skandalami z jej udziałem.

Gwiazda była bliska dna, odbiło się to również na jej wyglądzie. Teraz Amanda Bynes wraca odmieniona i wygląda tak ładnie, jak za czasów rozkwitu swojej kariery.

Czy Amanda ponownie pojawi się w kasowych produkcjach filmowych?

Zobacz także: Katarzyna Nosowska wzięła ślub! Pokazała zdjęcie obrączki

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gwiazdy słyną z wywoływania skandali. Jaki skandal wybuchł w roku, w którym się urodziłaś?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów