Amal Clooney w drugiej ciąży?! Zaskakujące doniesienia mediów

Amal Clooney jest w drugiej ciąży?
Fotografia: Invision/East News

Amal Clooney jest w drugiej ciąży? Jak podaje informator amerykańskiego tabloidu, George Clooney może cieszyć się, że znów zostanie ojcem.

Amal Clooney i George Clooney, zdaniem mediów, mieli ostatnio przeżywać kryzys w związku. Informatorzy donosili o licznych kłótniach. Mówiono nawet, że małżonkowie mieszkają osobno. Teraz sytuacja obróciła się o 180 stopni. Relację zakochanych poprawiła wieść o drugiej ciąży Amal.

Amal Clooney w ciąży? Fani spekulują

Jak donosi amerykański magazyn "Life&Style", Amal i George Clooney spodziewają się kolejnego dziecka. Szczęśliwa wiadomość mocno zbliżyła do siebie ukochanych.

Nie kłócą się tak bardzo. Wygląda na to, że w ich małżeństwie pojawiła się iskra - twierdzi informator tabloidu.

W sieci pojawiły się liczne zdjęcia, na których widać lekko zaokrąglony brzuch Amal. Fani są przekonani, że to ostateczny dowód na prawdziwość pogłosek. Nie warto się jednak spieszyć z gratulacjami - gwiazdorska para wciąż nie potwierdziła wiadomości o ciąży.

Zobacz także: Jest wideo z wypadku George'a Clooneya. Aktor miał dużo szczęścia

Jak dobrze znasz filmy o miłości? Sprawdź się w naszym quizie!

\dirty Dancing
Rozwiąż quiz

Myślisz, że dobrze znasz filmy o miłości? Jesteś w błędzie. Ten quiz rozwiąże tylko prawdziwy kinomaniak!

\dirty Dancing

1. "Miłość jest pasją, jest obsesją, jest czymś, bez czego człowiek nie może żyć. Jeśli nie zaczniesz od tego, z czym skończysz". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów