Amal Clooney urodziła! Wiemy, jakie imiona wybrała dla bliźniaków

Emilia Klima 06.06.2017
Amal Clooney, George Clooney
Fotografia: East News

Amal Clooney i George Clooney zostali rodzicami we wtorek (6 czerwca 2017) rano. 

Amal Cloone urodziła bliźniaki. Informację o porodzie potwierdza rzecznik prasowy pary. Dzieci 39-letniej prawniczki i 56-letniego aktora - chłopiec i dziewczynka, przyszły na świat w Anglii we wtorek rano.

Tego poranka Amal i George powitali na świecie Ellę i Alexandra. Ella, Alexander i Amal są zdrowi, szczęśliwi i czują się świetnie - poinformował rzecznik prasowy pary w oficjalnym oświadczeniu.

Aktor i prawniczka poznali się w 2012 roku przez wspólnych znajomych. Aktor przyznał później, że o względy Amal starał się miesiącami, wypisywał do niej i wydzwaniał, zanim wreszcie zgodziła się z nim spotkać. W 2014 roku wzięli ślub. Na początku 2017 w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia o ciąży Amal. Para oficjalnie potwierdziła je w lutym dodając, że urodzą im się bliźniaki.

Jak donoszą znajomi aktora, George jest bardzo przejęty całą sytuacją, ale raczej nie można podejrzewać go o to, że sam z siebie również nie chce być przy narodzinach dzieci. 

Perspektywa zostania ojcem trochę go stresuje. Ale jest to taka pozytywna, zdrowa ekscytacja, już nie może się doczekać narodzin dziecka - zdradził znajomy aktora w rozmowie z magazynem "People".

Gratulujemy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów