Alżbeta Lenska zniknęła z mediów społecznościowych. Teraz przyznaje, że przeżywa trudne chwile

Maria Karolewska 10.09.2019
Alżbeta Lenska przeżywa trudne chwile.
Fotografia: instagram.com @betalenska

Alżbeta Lenska zniknęła ze swoich mediów społecznościowych. Fani zaczęli martwić się jej nieobecnością na Instagramie. Teraz gwiazda wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się usunąć na chwilę w cień.

Alżbeta Lenska ponad rok temu stoczyła najtrudniejszą walkę w swoim życiu. W głowie aktorki pękł tętniak. Stało się to podczas przerwy spektaklu "Kontrabanda", w którym grała. Gwiazda natychmiast została przewieziona karetką do szpitala, gdzie czekała ją operacja. Lekarzom udało się ją uratować, co można uznawać za prawdziwy cud - ponad 75 procent osób, u których doszło do pęknięcia tętniaka, umiera jeszcze przed przyjazdem karetki i próbą udzielenia pomocy.

Alżbeta Lenska przeżywa trudne chwile w życiu

Po powrocie ze szpitala Alżbeta zdecydowała się zmienić trochę swoje życie. Namawia kobiety do regularnych badań i patrzy na życie z większą wdzięcznością.

Nie doceniałam tego, co mam. Pamiętam, jak po operacji wybudziłam się z narkozy, natychmiast zaczęłam się uśmiechać. To było dziwne, bo nie potrafiłam zwalczyć tego uśmiechu - relacjonowała w wypowiedzi dla "VIVY!".

Od czasu operacji Alżbeta była mocno aktywna w mediach społecznościowych - dzieliła się z fanami nowymi przemyśleniami na temat życia. W ostatnich tygodniach jednak coraz rzadziej mogliśmy czytać nowe posty gwiazdy. Ostatnio aktorka zniknęła z mediów społecznościowych na kilkanaście dni, co mocno zaniepokoiło jej fanów. Teraz postanowiła wytłumaczyć się ze swojej nieobecności. Okazuje się, że w życiu Alżbety nie wszystko układa się tak, jak by chciała.

Wiem, że zniknęłam... myślałam, że tylko na chwilę, a jednak ta chwila trwa długo... Nie rozumiałam, dlaczego, pomimo chęci do działania, robię coraz mniej, a moje pozytywne nastawienie zaczyna powoli odmawiać współpracy ze mną (...) Moja przyjaciółka powiedziała "nie wstydź się przyznać, że jak każdy z nas masz trudne chwile"... A więc przyznaję się - mam.

Aktorka szybko pospieszyła z wyjaśnieniami, że nie chodzi o jej stan zdrowia, a jedynie o zawirowania życiowe. Stara się wrócić do bardziej pozytywnego nastawienia.

Nie bójcie się - to na szczęście nie ma nic wspólnego z moją historią zdrowotną... to znaczy trochę ma, ale bardziej z zapominaniem jej zaistnienia. Przeforsowałam się... matko, nie cierpię tego słowa. Mój proces myślowy i układanie kloców życia nadal trwa, tylko trochę w zwolnionym tempie.

Alżbeta dodała, że odejście od mediów społecznościowych i przemyślenie kilku spraw pomogło jej rozpocząć pisanie książki.

Za to dzięki temu odkryłam moje brakujące ogniwo do pisania zaległej książki. I wiecie co? Ruszyłam z nią w końcu. Zatem chyba pozytywne myślenie nadal trochę się mnie trzyma i przy tej myśli zostanę.

Fani mają nadzieję, że optymizm aktorki powróci do niej na dobre.

Zobacz także: Alżbeta Lenska w zupełnie nowej fryzurze. Reakcja jej męża bezcenna!

Która gwiazda byłaby dla ciebie idealnym towarzyszem w restauracji? Sprawdź.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów