Alżbeta Lenska zaskoczyła fanów. "Potwierdzam, że spodziewamy się dziecka"

Hanna Skowron 17.10.2018
Alżbeta Lenska
Fotografia: Instagram.com/betalenska

Aktorka pokazała zaokrąglony brzuszek.

Alżbeta Lenska jest w ciąży? Gwiazda, która zaledwie kilka miesięcy przeszła poważną operację mózgu, zamieściła na swoim Instagramie zaskakujące zdjęcie. 

Lenska z radosną nowiną na Instagramie

Aktorka znana z seriali "Przyjaciółki", "Ojciec Mateusz" oraz "Na dobre i na złe" opublikowała fotografię, na której pozuje z mężem Rafałem Cieszyńskim i trzyma rękę na zaokrąglonym brzuszku. Jakby tego było mało, zdjęcie opatrzyła podpisem, który nie pozostawia złudzeń.

Potwierdzam, że spodziewamy się dziecka. I wiecie co? Powrót na plan serialu w którym nawet na chwilę nie zakładali, że nie wrócę po tym, co mnie spotkało jest cudowne. Powrót do @ojciecmateusztvp w nowym wydaniu z krótką fryzurką został zaakceptowany. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba. Także dziś w imieniu Gibalskich ściskamy Was mocno

- czytamy na instagramowym profilu aktorki.

Gratulacjom nie było końca. Jednak fani najwyraźniej zbytnio się pospieszyli, bo okazuje się, że chodzi... o ciążę serialową. Lenska wróciła już do pracy po bardzo trudnym okresie w życiu, a zdjęcie pochodzi z planu "Ojca Mateusza". Aktorka wciela się tam w Agatę Gibalską i to właśnie ona spodziewa się dziecka. 

Gratuluję, dużo zdrówka dla Pani i małej istotki - to tylko jeden spośród setki podobnych komentarzy, które pojawiły się pod postem! Większość internautów dała się nabrać na wiadomość o ciąży, dlatego gwiazda postanowiła rozwiać wątpliwości w swoim InstastoryTo Gibalscy są w ciąży. Ja tak naprawdę nie jestem w ciąży. Tylko Agata jest - powiedziała.

Serialowa ciąża czy nie serialowa, my gratulujemy Alżbecie Lenskiej powrotu do pracy!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Te gwiazdy potrafią zrobić wszystko, żeby zmienić się w filmową postać. Zobacz galerię!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów