Lenska wyszła ze szpitala po operacji mózgu! Pokazała zdjęcia z domu

Paulina Ermel 30.05.2018
Alżbeta Lenska
Fotografia: instagram.com/betalenska

Jej operacją żyła cała Polska. Alżbeta Lenska czuje się lepiej i właśnie wróciła do domu. Poinformowała o tym fanów w emocjonalnym wpisie.

Kilka dni temu pisaliśmy, że Alżbeta Lenska odezwała się do swoich fanów pierwszy raz po poważnej operacji mózgu. Wygląda na to, że z aktorką jest coraz lepiej - wróciła już do domu! Nagrała dla swoich obserwatorów krótki filmik i wrzuciła optymistyczne zdjęcie.

Zobacz także: Znana polska aktorka przeszła operację mózgu! Jej mąż prosi o modlitwę

36-letnią gwiazdę ze szpitala odebrał szczęśliwy mąż - Rafał Cieszyński. Towarzyszyła im także przyjaciółka aktorki. Lenska jest już w domu i czuje się dobrze. Na instagramowy profil wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje z kolorowymi balonami. Aktorka nie zamierza się poddawać, choć teraz daje sobie chwilę na odpoczynek.

"Próbowałam odpisać na wszystkie wiadomości na insta, ale nie mam szansy, jest Was tyle że nie nadążam. Dlatego dziękuję za wszystko i całą miłość. Jestem pełna szczęścia wiecie? Ok, może wyglądam trochę jak zombie, trochę łysa, trochę nie, ale cała reszta jest niesamowita! Każda moja praca czeka na mnie aż będę silna. Mieszkanie jakoś niania i wiewiórki pięknie przygotowały na mój przyjazd, przyjaciele wszyscy mają pomysły jak mnie witać, a Rafał... jest najszczęśliwszy na świecie. Dlatego Ja uczę się odpoczywać i cieszę się, że do Was wróciłam" - napisała pod fotografią.

Alżbeta w połowie maja przeszła poważną operację mózgu. Podczas jednego z występów w teatrze poczuła się słabo, a następnie dopadł ją przeraźliwy ból, który sprawił, że upadła na ziemię. Mąż i współpracownicy Lenskiej od razu wezwali karetkę. W szpitalu dowiedzieli się, że Alżbecie pękł duży tętniak - znalazła się ona w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia.

Aktorka wraca do zdrowia. Nie ma co ukrywać - miała dużo szczęścia, gdyż niewiele osób wychodzi z tego bez szwanku.

Zobacz także: "Nie wiem czy pani przeżyje". Znana aktorka pierwszy raz po operacji mózgu

Te gwiazdy najlepiej zarabiają na Instagramie:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów