Mocny wywiad Alżbety Lenskiej. Jej wypowiedź zszokowała Dorotę Wellman

Paulina Ermel 16.07.2018
Alżbeta Lenska
Fotografia: instagram.com/betalenska/?hl=pl

W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o operacji i o życiu po niej. Nie przebierała w słowach.

Alżbeta Lenska w połowie maja przeszła poważną operację mózgu. Aktorka zasłabła na scenie, a po przetransportowaniu do szpitala okazało się, że pękł jej tętniak. Ledwo uszła z tego z życiem. Dzisiaj gwiazda na nowo cieszy się chwilami spędzanymi z rodziną, ale opowiada też o tym, co się stało. Dorocie Wellman w "Dzień dobry TVN" wyznała, że myślała o śmierci. I zszokowała dziennikarkę.

Zobacz także: "Nie wiem czy pani przeżyje". Znana aktorka pierwszy raz po operacji mózgu

Alżbeta Lenska o operacji

Po operacji Lenska korzysta z życia. W programie "Dzień Dobry TVN" ujawniła, że w sierpniu zamierza odnowić z mężem przysięgę małżeńską - z Rafałem Cieszyńskim są małżeństwem już 10 lat. Opowiedziała też, że myślała o śmierci.  Po przybyciu do szpitala lekarz powiedział jej, że może nie przeżyć operacji. Ujawniła, co pomyślała w takiej chwili. I tym samym zszokowała samą Dorotę Wellman.

Na SORze ocknęli mnie, by powiedzieć, że miałam tętniaka, że mam zalaną cała głowę. Mam krew wszędzie. On powiedział, nie wiem po co, że nie wie, czy przeżyję operację. Wtedy myślałam o tym, że jeżeli ja odejdę, to ja wiem, że Rafał jest cudowny i będzie idealnym mężem. Że jeśli mnie nie będzie, to sobie znajdzie jakąś cudowną, mądrą, nową ładną żonę. I nie będzie z tego powodu tak bardzo cierpiał.

Na szczęście wszystko się udało i aktorka dochodzi do zdrowia. Niedawno zaprezentowała się też w nowej fryzurze - "na jeżyka". Kibicujecie jej?

Zobacz także: Lenska pokazała wideo, na którym goli głowę. Mocny przekaz!

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów