Znana polska aktorka przeszła operację mózgu! Jej mąż prosi o modlitwę

Paulina Ermel 21.05.2018
Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska
Fotografia: instagram.com/rafal_cieszynski

Aktor Rafał Cieszyński opublikował na instagramowym profilu swojej żony poruszający wpis. Jego ukochana walczy o zdrowie!

Dotarła do nas niespodziewana wiadomość. Znana z seriali "Przyjaciółki", "Plebania" czy "Pierwsza miłość" Alżbeta Lenska przeszła operację mózgu! O wszystkim poinformował jej mąż Rafał Cieszyński.

Zobacz także: Te zodiakalne pary tworzą najsilniejsze związki. Wyjaśnienie jest bardzo proste

Niespodziewana operacja

Aktor poinformował, że jego żona w środę przeszła poważną operację mózgu. I teraz walczy o zdrowie. Pod zdjęciem napisał: "Piszę na stronie mojej żony, ponieważ wiem, że Ona sama by sobie tego życzyła. Widzę, ile wiadomości przychodzi od was… Prowadziła swój Instagram systematycznie i szanowała każdego kto do niej napisał. Becia nie będzie przez jakiś czas mogła odpowiadać na wasze wiadomości. W środę miała bardzo poważną operację mózgu. Prosimy o modlitwę. Rafał Cieszyński".

Rafał i Alżbeta są ze sobą 11 lat. Para ma dwójkę dzieci - syna i córkę. Wciąż nie wiadomo, co było przyczyną nagłej interwencji lekarzy. Aktorce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz także: Robienie tej rzeczy to sygnał, że związek może nie być zdrowy. Zdarza się to zwłaszcza na początku znajomości

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów