Lenska pokazała wideo, na którym goli głowę. Mocny przekaz!

Anna Respondek 14.07.2018
Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński
Fotografia: Youtube/Alzbeta Lenska

Aktorka nie boi mówić się o swojej chorobie i rekonwalescencji. 

Alżbeta Lenska przeszła ostatnio bardzo poważną operacją, po której czeka ją długa rekonwalescencja. Okazało się, że w głowie aktorki znaleziono dużego tętniaka, który zagrażał jej życiu. Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze, o czym Lenska poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Zobacz także: Znana polska aktorka przeszła operację mózgu! Jej mąż prosi o modlitwę

Alżbeta Lenska pokazała wideo, na którym goli głowę

Po operacji na głowie aktorki można było zobaczyć dużą bliznę, ponieważ część jej włosów musiała zostać zgolona. Choć taki krok nie jest łatwy dla żadnej kobiety, Alżbeta ostatecznie postanowiła pozbyć się reszty włosów, co pokazała na swoim vlogu. Od czasu operacji aktorka stara się zarażać fanów pozytywną energią i pokazywać, że nie można się przejmować małymi rzeczami. 

Musiałam wrócić do sił, żeby stanąć przed kamerą. Niestety nie wyglądam jak księżniczka. Wyglądam jak ogar. Niektórzy mówią, że można zrobić grzywkę. Na chwilę może tak, ale wiatr to rozwali - mówiła podczas nagrania.

Na końcu wideo możemy zobaczyć męża Lenskiej, Rafała Cieszyńskiego, który w wyjątkowo czuły sposób przytula ukochaną i mówi jej, że "ślicznie" wygląda.

Zobacz także: Rafał Cieszyński skomentował nową fryzurę żony. O takich słowach marzy każda kobieta

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów