"Nie wiem czy pani przeżyje". Znana aktorka pierwszy raz po operacji mózgu

Paulina Ermel 26.05.2018
Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska
Fotografia: instagram.com/betalenska

Alżbeta Lenska - aktorka i żona Rafała Cieszyńskiego - przeszła dwa tygodnie temu poważną operację mózgu. Dopiero teraz pierwszy raz zabrała głos w tej sprawie. Okazuje się, że lekarze nie dawali jej szans. I nie wiadomo, co będzie dalej.

W zeszłym tygodniu Rafał Cieszyński poinformował na profilu instagramowym swojej żony, że ta przeszła ciężką operację mózgu. Aktor prosił o modlitwę. Teraz o operacji wypowiedziała się sama Alżbeta Lenska. Aktorka wstawiła do sieci zdjęcie i emocjonujący wpis.

Zobacz także: Znana polska aktorka przeszła operację mózgu! Jej mąż prosi o modlitwę

Lenska opowiedziała o tym, co tak naprawdę się stało. 

"W tamtym tygodniu we wtorek 15.05 wieczorem pojechałam grać spektakl "Kontrabanda" do warszawskiego teatru Komedia. Zagrałam jeden akt, trochę byłam spięta, ale się podobało, kurtyna upadła, widownia poszła na przerwę, my w kulisach śmialiśmy się z tego co wyszło. Potem poszłam po schodach do garderoby i stało się nic czego się spodziewałam... Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje... Jak przez mgłę pamiętam, że karetka przyjechała po mnie, byłam załamana, że inspicjent wyszedł na scenę i nie wiem, co powiedział, ale odwołał drugi akt, a ludzie klaskali... Nic nie pamiętam, karetki, przyjęcia, badania, ale pamiętam ze szpitala jedną rzecz - lekarz podszedł do mnie i czekał, aż będę go słyszeć, za nim widziałam Rafała załamanego. Powiedział: pękł Pani tętniak w głowie, który całą krwią zalał Pani głowę, musimy operować natychmiast. Nie wiem, czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie. I wiecie co..? Pierwszy raz nie myślałam optymistycznie..." - napisała na instagramowym profilu i dodała zdjęcie, na którym widać fragment jej ogolonej głowy.

36-letnia pożegnała się z mężem i poprosiła, aby przekazał dzieciom, że bardzo ją kocha. Choć wiele razy mówiła i wykazywała się dużym optymizmem, tym razem straciła nadzieję. Jednak operacja się powiodła, a Alżbeta wraca do zdrowia. W drugim wpisie podziękowała rodzinie, bliskim znajomym i fanom, i zapowiedziała, że nie zamierza się poddawać. Wierzy, że wszystko będzie dobrze.

Zobacz także: Jak tak naprawdę wyglądają gwiazdy? Te zdjęcia zaskakują

Poznaj gwiazdy, które najlepiej zarabiają na Instagramie:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów