Allegro wzruszyło reklamą świąteczną, nowa też robi wrażenie. "Jedni płaczą na Królu Lwie, ja na reklamach Allegro"

Redakcja 20.06.2017
Screen z "Wyciśnij z życia jak najwięcej...Lemoniada"
Fotografia: www.youtube.com

Internauci najnowszym spotem są zachwyceni. I słusznie. 

Allegro po raz kolejny udowodniło, że to właśnie ich reklamy są na najwyższym poziomie. Takie, które na długo zapadają w pamięć i takie, do których chętnie się wraca. Na co stać firmę, dowiedzieliśmy się w listopadzie 2016 roku, kiedy spot "Czego szukasz w Święta? English for begginers" wzruszył do łez tysiące telewidzów i internautów. 

Kwestią czasu było więc, kiedy Allegro wypuści kolejną, świetną reklamą. Po opowieści o dziadku uczącym się angielskiego, przyszedł czas na historię matki i córki "To czego szukasz, jest bardzo blisko. Bal", która jednak wywołała mieszane uczucia. Ci jednak, którzy podali w wątpliwość umiejętności Allegro, będą zaskoczeni. Nowy spot "Wyciśnij z życia jak najwięcej...Lemoniada" pokazuje, że Allegro potrafi wypuścić naprawdę świetny film.

"Lemoniada" opowiada historię chłopca, który korzystając z pięknej, słonecznej pogody postanawia sprzedawać lemoniadę. Niestety, z marnym skutkiem, bo kostki lodu pod wpływem wysokiej temperatury szybko się roztapiają. Gdy tylko chłopiec weźmie z domu zapas lodu, sytuacja się powtarza. Świadkiem tego jest jego siostra, która postanawia pomóc chłopcu. 

Rodzeństwo łączy szczególna więź. Nie zawsze się dogadują, ale zawsze się wspierają - czytamy w opisie filmie. 

Allegro: "Wyciśnij z życia jak najwięcej...Lemoniada"
Fotografia: www.youtube.com

Allegro: "Wyciśnij z życia jak najwięcej...Lemoniada"

Kolejny sukces Allegro? 

Nowym spotem Allegro, którego reżyserem jest Erik van Wyk, zachwyceni są internauci, którzy obejrzeli go już ponad 300 tysięcy razy. Swoje zadowolenie wyrażają także w komentarzach.

Spoty Allegro ogląda się najlepiej! Zawsze jakaś ciekawa historia - napisał internauta na Youtube.com. 

Allegro, robicie świetną robotę! - dodał kolejny. 

Jedni płaczą na Królu Lwie, ja płaczę na reklamach Allegro.

Momentalnie przypomniały mi się wakacje w tych domkach, kiedy byłem dzieckiem. Dzięki Allegro, jak zawsze świetna reklama. 

Jak czytamy na Interaktywnie.com, "Lemoniada" nagrywana była na Wyspie Sobieszowskiej w Gdańsku. Skrypt przygotowała agencja Bardzo, a film wyprodukował dom produkcyjny Moon. 

Czy ta reklama faktycznie wzrusza? Być może, ale z pewnością nie jest typowym "wyciskaczem łez". To jednak mała strata, bo zrobiona jest na najwyższym poziomie. Pokazuje też, jak wiele, pomimo kłótni i pretensji, jest w stanie zrobić dla siebie rodzeństwo. 

Zobacz także: Bal przebierańców w nowej reklamie Allegro. Ten film wzrusza do łez

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów