Allegro rusza z programem bonusowym "Monety". Zbierasz wirtualne monety, zamieniasz je na kupony i oszczędzasz

Redakcja 10.01.2017
Lot sterowcem Allegro
Fotografia: ons

Żeby faktycznie czerpać korzyści finansowe trzeba jednak przestrzegać kilku prostych zasad. 

To doskonała wiadomość dla wszystkim miłośników Allegro. Największa platforma transakcyjna on-line w Polsce uruchomiła nowy program bonusowy, dzięki któremu jego użytkownicy będą otrzymywać bony za zakupy. Jego działanie jest banalnie proste. W ramach akcji użytkownicy portalu mogą zbierać wirtualne monety, wymieniać je na kupony i dzięki temu oszczędzać na zakupach. 

Wspomniany program nazywa się "Monety" i daje użytkownikom Allegro realne korzyści finansowe. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, wystarczy za pomocą aplikacji mobilnej Allegro zrobić zakupy za minimum 60 złotych. Wówczas otrzymamy 6 wirtualnych monet. Jeśli uzbieramy ich 20, możemy już wymienić je na kupon o wartości 20 złotych na zakup z oferty "kup teraz". 

Gdzie jest haczyk? 

Właściwie nigdzie. Są jednak pewne zasady, których trzeba przestrzegać. Jedną z nich jest sposób płatności. Aby otrzymać wirtualne monety, za dany produkt musimy zapłacić za pomocą systemu PayU. Dodatkowo, aby zyskać monety, zakupy należy dokonywać u sprzedawców, którzy posiadają status Standardu Allegro. Co więcej, kupony, które otrzymamy możemy wykorzystać jedynie w ciągu 2 tygodni od ich otrzymania - przy wydaniu powyżej 50 złotych na produkty z oferty "kup teraz", a zakupy robić możemy jedynie za pomocą aplikacji mobilnej Allegro. 

Klienci e-sklepów oczekują korzystnych i uczciwych programów bonusowych, które zresztą pomagają sprzedawcom osiągać większe przychody. Dlatego Allegro wprowadza program dostępny dla wszystkich użytkowników, z jasnymi zasadami i pozwalający realnie zyskiwać dzięki zakupom na Allegro (…). W naszym programie dostaje się pieniądze za następne zakupy i to po spełnieniu prostych warunków. Jasno, uczciwie i przejrzyście - tak jak lubią kupujący - powiedział Michał Markowski, menadżer B2B w Allegro, a jego wypowiedź przytacza portal Wirtualnemedia.pl. 

Niestety, zebranych monet nie można wykorzystać na wszystkie produkty oferowane na Allegro. Z programu wykluczone są przedmioty z kategorii: elektronika (konsole i automaty, komputery, RTV AGD), kultura i rozrywka (gry komputerowe, online i na konsolę), komputery (oprogramowanie).

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów