Allan Krupa zarobił krocie w nowym programie TVN-u. Co sobie kupi?

Marianna Bereza 01.10.2019
Allan Krupa i Edyta Górniak
Fotografia: Liubov Miruk

O jakim zakupie marzy syn Edyty Górniak?

Już niedługo na antenie TVN-u wyemitowany zostanie nowy program "My way", w którym Edyta Górniak zrobi kurs prawa jazdy. Po latach zasiadania na miejscu pasażera znaną piosenkarkę zobaczymy za kierownicą. W show weźmie udział również syn gwiazdy Allan Krupa. Co sobie kupi za pierwsze zarobione pieniądze?

Jak donosi Pudelek.pl, nastolatek może liczyć na spory zarobek za udział w "My way", a mianowicie 100 tys. zł. To pierwszy poważny kontrakt w życiu 15-latka. Nic dziwnego więc, że gażę chciałby przeznaczyć na coś wyjątkowego. Co to będzie?

Allan Krupa zarobił 100 tys. zł w "My way". Co sobie kupi?

Informator "Flesza" ujawnił, na co Allan wyda zarobione pieniądze. Okazuje się, że syn popularnej wokalistki marzy o luksusowym samochodzie.

Allan marzy o swoim własnym SUV-ie, który pomieściłby wszystkie jego rzeczy potrzebne na militarne i surwiwalowe obozy. Obowiązkowo z indywidualnymi numerami rejestracyjnymi, zaczynającymi się od trzech pierwszych liter jego imienia, czyli ALL – zdradził kolega Allana w rozmowie z "Fleszem".

Wszystko wskazuje na to, że uczeń szkoły wojskowej będzie musiał jeszcze trochę poczekać na swoje pierwsze auto. Magazyn informuje, że Edyta Górniak gażę syna wpłaciła na rachunek oszczędnościowy. Allan będzie mógł skorzystać z pieniędzy, kiedy stanie się pełnoletni.

Program "My way" będzie można śledzić na antenie TVN-u już od 30 października. Będziecie oglądać?

Zobacz także: Allan Krupa dostał pierwszą pracę. Zarobi 100 tys. zł

Słuchasz Edyty Górniak? Sprawdź, czy to ona powinna ci towarzyszyć podczas śpiewania na żywo

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów