Alicja Janosz pokazała synka! Ma już 5 lat i jest do niej bardzo podobny

Zuzanna Morska 03.12.2019
Alicja Janosz
Fotografia: instagram.com/alicjajanoszofficial

Wokalistka pokazała na Instagramie efekty sesji zdjęciowej dla magazynu "Eko Style". Spójrzcie na jej syna!

Alicja Janosz zdobyła popularność dzięki wygranej w "Idolu". W 2002 roku wzięła udział w popularnym programie typu talent show i od tamtej pory zaczęło się o niej robić głośno.

Wydawać by się mogło, że Janosz skupi się na karierze, a ostatecznie poświęciła się rodzinie. I wygląda na to, że się w tej roli spełnia. Ostatnio na instagramowym profilu gwiazdy pojawiły się zdjęcia z mężem i dzieckiem. 5-letni syn pary bardzo wyrósł!

Alicja Janosz pokazała syna

Instagramowy profil Alicji Janosz zdominowały zdjęcia jej najbliższych. Najczęściej chwali się ona fotografiami syna, z którego jest bardzo dumna. Tymek skończył niedawno 5 lat i trzeba przyznać, że nieźle w ostatnim czasie wyrósł!

Wokalistka chętnie angażuje swoje dziecko w projekty muzyczne. Ale nie tylko! Ostatnio gwiazda pokazała w sieci efekty sesji zdjęciowej dla magazynu "Eko Style". Pozuje tutaj z mężem i synem. Przy okazji zdradziła, że prowadzi ekologiczny styl życia, zdradziła, jak się odżywia i opowiedziała, że często gotuje z dzieckiem!

Fani są zachwyceni sesją i tym wywiadem.

Cudnie!

Pięknie!

Wow. Jak super!

Jak wam się podoba ta sesja zdjęciowa?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów