Alicja Janosz miała wypadek samochodowy! Pokazała zdjęcie w kołnierzu ortopedycznym

Malwina Wasilewska 30.10.2020
Alicja Janosz
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" zdradziła, co się jej stało i opublikowała zdjęcie

Alicja Janosz niedawno poinformowała na Instagramie, że uległa wypadkowi samochodowemu w wyniku którego doznała pewnych obrażeń. Gwiazda od 2 tygodni chodzi w kołnierzu ortopedycznym. W komentarzu pod swoim najnowszym postem zdradziła, jak się czuje.

Alicja Janosz miała wypadek samochodowy

Alicja Janosz regularnie dzieli się ze swoimi obserwatorami swoją codziennością. Niedawno zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" pokazała na Instagramie zdjęcie w kołnierzu ortopedycznym i napisała, że ma za sobą trudny tydzień. Jedna z fanek zapytała ją, co się jej stało. Alicja wyznała, że miała wypadek samochodowy.

Kierowca jadący za nią nie zdążył wyhamować i wyjechał w tył jej samochodu. Teraz Alicja od 2 tygodni musi chodzić w kołnierzu ortopedycznym. Jak twierdzi, boli ją górna część pleców i szyja.

Nie to, żebym była jakaś sztywna, ale to już drugi tydzień w kołnierzu... Bo dla niektórych maseczka lub przyłbica to za mało. Trzeba się jeszcze przebrać za Sigme lub Pi - napisała Alicja.

Zaniepokojeni fani życzą jej dużo zdrowia:

Szybciutko wracaj do zdrowia!

Dużo zdrowia Pani życzę i miłego weekendu.

Dbaj o siebie!

My też dołączamy się do życzeń. Mamy nadzieję, że Alicja szybko wyzdrowieje.

Ten grafik stworzył niezwykły projekt! Zestawia portrety gwiazd z ich młodszymi wcieleniami. Zobaczcie, jak oni się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów