Alicja Bachleda-Curuś w Los Angeles spotkała się z zaskakującą osobą. Jego nie spodziewaliśmy się u jej boku

Katarzyna Leszczyńska 15.03.2018
Alicja Bachleda-Curuś
Fotografia: Instagram/alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś od lat mieszka w Los Angeles. Ostatnio wszyscy łączyli ją z Marcinem Gortatem. To spotkanie jest tym bardziej zaskakujące!

Alicja Bachleda-Curuś to jedna z polskich aktorek, które zdecydowały się wyjechać do Los Angeles, żeby rozwinąć swoją karierę. Gwiazda na planie filmu „Ondine” poznała ojca swojego syna, Colina Farrella. Ich losy jednak rozeszły się, a od pewnego czasu aktorkę łączy zażyła relacja z koszykarzem, Marcinem Gortatem. Niedawno media spekulowały nawet o ich zaręczynach.

Zobacz także: Mama Alicji Bachledy-Curuś opowiedziała o tym, jak obecnie wyglądają relacje aktorki z ojcem jej dziecka. Gwieździe się to nie spodobało. „Nie mów o tym”

Ostatnio jednak Alicja Bachleda-Curuś pojawiła się w Los Angeles u boku innego mężczyzny. Okazało się, że to Polak, znany widzom z programu „Top Model”, Mateusz Maga. Model obecnie przebywa w Hollywood, gdzie bierze udział w sesjach zdjęciowych. Widać, że doskonale dogaduje się z aktorką. O spotkaniu z nią poinformował na swoim InstaStory.

Alicja Bachleda-Curuś i Mateusz Maga
Fotografia: Instagram/Mateusz Maga

Przypomnijmy, że nie jest to pierwsze spotkanie Alicji Bachledy-Curuś z Mateuszem Magą. Model co jakiś czas odwiedza Los Angeles, co relacjonuje na Instagramie. W 2015 roku razem świętowali zakończenie Festiwalu Polskich Filmów. Czy połączyła ich przyjaźń? Jak na razie nie wiadomo, w jakim celu ponownie się spotkali.

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się wyjątkowym prezentem na Dzień Kobiet. „Wow, to się nazywa gest!”

Alicja Bachleda-Curuś i Mateusz Maga 2015
Fotografia: Instagram/Mateusz Maga
Mateusz Maga w Hollywood
Fotografia: Instagram/Mateusz Maga
Alicja Bachleda-Curuś w Hollywood
Fotografia: Instagram/alicjabc
Alicja Bachleda-Curuś na meczu Marcina Gortata
Fotografia: Instagram/alicjabc

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie polskie filmy warto zobaczyć w tym roku:

Autor: Julia Pandecka

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów