Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedyś byli parą

Sandra Banach 23.08.2019
Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Bachleda-Curuś
Fotografia: EastNews/JacekDominiski

Potwierdziły się najgorsze obawy. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producenta filmowego pożegnała jego była partnerka Alicja Bachleda-Curuś.

Dotarła do nas smutna wiadomość. Po pięciu dniach poszukiwań odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka, który w nocy z soboty na niedzielę miał wypadek na jeziorze Kisajno. Producenta filmowego żegna w mediach społecznościowych wiele gwiazd. Wzruszający wpis dodała także Agnieszka Bachleda-Curuś, która kiedyś z Piotrem tworzyła parę.

Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka niewątpliwie poruszyła opinię publiczną. Z tym, co się stało ze znanym producentem filmowym, nie może pogodzić się wiele osób.

Wzruszający wpis o śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak dodała także Alicja Bachleda-Curuś. Pod czarno-białą fotografią Piotra Woźniaka-Staraka aktorka napisała:

"Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko". Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Cytat: A. Einstein – czytamy na instagramowym koncie Alicji Bachledy-Curuś.

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak był znanym producentem filmowym. "Bogowie" i "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" wyszły spod jego skrzydeł

Te znane osoby odeszły od nas w tym roku. Będzie nam ich brakować. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów