Alicja Bachleda-Curuś skończy z aktorstwem? Na rodzinnym biznesie mogłaby zarobić krocie

Łucja Siennicka 06.11.2019
Alicja Bachleda-Curuś
Fotografia: Instagram/@alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś bierze karierę w swoje ręce. Aktorka podobno ma pomysł na zupełnie inny biznes, który nie byłby związany z aktorstwem. Czym chce się zająć?

Alicja Bachleda-Curuś przygodę z aktorstwem rozpoczęła, gdy była jeszcze dzieckiem. Zagrała Zosię w "Panu Tadeuszu" Andrzeja Wajdy. Od tamtej pory regularnie pojawiała się na ekranie.

Alicja jakiś czas temu przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, wystąpiła nawet w hollywoodzkiej produkcji "Ondine". Wszystko wskazuje na to, że niedługo aktorstwo nie będzie jej jedynym zajęciem.

Alicja Bachleda-Curuś zajmie się innym biznesem?

Alicja Bachleda-Curuś jest bardzo ambitna. Zresztą jako jedna z nielicznych polskich aktorek dostała się do Hollywood. Mimo to, jak podaje "Fakt", gwiazda miała się zastanawiać nad zmianą branży.

36-latka może spróbować swoich sił w nieruchomościach. Jak podaje Wirtualna Polska - pierwszym krokiem mogłaby być sprzedaż hollywoodzkiego domu, w którym mieszkała z Colinem Farrellem.

Tabloid dodaje również, że Alicja mogłaby dołączyć do swojego stryja, Adama, który zajmuje się sprzedażą nieruchomości. Jest on jednym z najbogatszych Polaków i inwestorów. 

Myślicie, że aktorka zmieni branżę?

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś przeżyła trzęsienie ziemi w USA

Lubisz gwiazdy i interesujesz się ich życiem? Sprawdź, czy wiesz, jakie mają wykształcenie!

Małgorzata Rozenek-Majdan
Rozwiąż quiz

Czy wiesz, jakie wykształcenie mają polskie gwiazdy? Odpowiedzi zaskoczą wielu!

Małgorzata Rozenek-Majdan

1. Kim w z wykształcenia jest Małgorzata Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów