Fani dopatrzyli się na zdjęciu Gortata i Bachledy-Curuś dowodu na zaręczyny. Ten komentarz nie pozostawia wątpliwości

Katarzyna Leszczyńska 17.01.2018
Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat
Fotografia: Instagram/alicjabc i Instagram/Marcin Gortat

Media i fani nadal ekscytują się nowym związkiem w polskim show-biznesie. 

Przyjaźń Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś zrodziła się dawno temu, jednak od pewnego czasu media zaczęły łączyć ich w parę. Sami zainteresowani nieustannie dolewają oliwy do ognia, publikując tajemnicze zdjęcia i komentując sobie nawzajem posty na portalach społecznościowych. Marcin i Alicja nadal nie potwierdzili tego, że są parą, jednak pewne znaki mówią same za siebie, co skrupulatnie wykorzystują fani i media.

Zobacz także: Marcin Gortat wstawił śmiałe zdjęcie z Alicją Bachledą-Curuś. Komentarz aktorki nie zostawia wątpliwości co do charakteru ich relacji

Ostatnio oboje brali udział w ważnym dla koszykarza wydarzeniu, Nocy Dziedzictwa Polskiego. Marcin Gortat organizuje tę akcję każdego roku. Ma ona na celu promocję polskiej kultury w Stanach Zjednoczonych. Nic więc dziwnego, że postanowił zaprosić na nią Alicję, która jest polską aktorką i robi karierę w Hollywood. Właśnie z tego wydarzenia Bachleda-Curuś opublikowała zdjęcie, na którym po raz pierwszy pojawili się razem.

Alicja Bachleda Curuś i Marcin Gortat pierwsze zdjęcie
Fotografia: Instagram/alicjabc

Bachleda-Curuś i Gortat zaręczeni?

Jeden z polskich tabloidów, „Super Express”, doniósł niedawno, że para zdecydowała się na poważny krok. Informatorzy dopatrzyli się na palcu aktorki złotego pierścionka ze szmaragdowym oczkiem, który wyglądał na zaręczynowy. Miała go na serdecznym palcu lewej ręki. Właśnie tam nosi się biżuterię zaręczynową w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś po raz pierwszy opublikowała zdjęcie z Marcinem Gortatem

Informacja podana przez media oczywiście wzbudziła ekscytację wśród wszystkich fanów pary. Okazuje się jednak, że przedwczesną. Osoba z otoczenia pary donosi, że zaręczyny nie miały jeszcze miejsca i musimy poczekać z radością. A sam pierścionek pochodzi z kolekcji biżuterii jednej z marek, której Alicja była ambasadorką.

Nie są zaręczeni. Plotki o tym, że Marcin oświadczył się Alicji powracają co jakiś czas. Na razie jednak nie zdecydowali się na ten poważny krok – mówi osoba z otoczenia pary w rozmowie z portalem WP.pl.

I choć związek Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata budzi ogromne emocje, na oficjalne informacje i dalsze kroki pary musimy jeszcze trochę poczekać. 

Alicja Bachleda-Curuś na meczu Marcina Gortata
Fotografia: Instagram/alicjabc
Alicja Bachleda-Curuś na meczu Marcina Gortata
Fotografia: Instagram/Marcin Gortat
Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat
Fotografia: Instagram/Marcin Gortat
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów