Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są parą? Podobno nie podoba się to jej byłemu. Ma ważny powód

Redakcja 06.06.2017
Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
Fotografia: East News

Media donoszą, że Colin Farrell "może być zagrożeniem" dla nowego związku aktorki. 

Media już od dłuższego czasu rozpisują się o związku Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata. Choć ani aktorka ani koszykarz nie potwierdzili krążących plotek, spekulacje na temat ich domniemanego związku nie cichną, a wręcz przeciwnie. 

Tygodnik "Na żywo" powołując się na informatora stwierdził, że zagrożeniem dla związku gwiazdorskiej pary może być były partner aktorki, Colin Farrell. Mimo że rozstanie Bachledy-Curuś i hollywoodzkiego aktora nastąpiło kilka lat temu, Polka "konsultowała z nim każdy krok i wszelkie decyzje dotyczące syna". Informator tygodnika zauważa, że Farrell być może nie będzie zadowolony, że jego syna będzie na co dzień wychowywał inny mężczyzna. 

Jeśli Marcin zechce zamieszkać z Alicją i jej synem, bez wątpienia czeka go rozmowa z Colinem. To może być ostre starcie, bo obaj są wpływowi, zamożni i niełatwo im będzie pójść na ustępstwa. Ale dla dobra Alicji i jej dziecka, będą do nich zmuszeni - zdradza informator "Na żywo", a jego wypowiedź przytacza Plotek.pl. 

To nie powinno dziwić, bo Colin Farrell jest obecny w życiu syna i stara się, aby niczego mu nie brakowało. Kilka lat temu media obiegła informacja, że aktor na swojego syna Henry'ego płaci aż 100 tysięcy złotych miesięcznie. Jak podaje Wp.pl, zapowiedział jednak, że jeśli Bachleda-Curuś zwiążę się z innym mężczyzną, straci aż połowę tej kwoty. 

Jeśli rewelacje tygodnika są zgodne z prawdą, pozostaje mieć nadzieję, że w tym układzie znajdzie się miejsce dla nowego partnera aktorki. A jeśli faktycznie jest nim Marcin Gortat, pozostaje tylko pogratulować ;-) 

Marcin Gortat, Alicja Bachleda-Curuś i jej syn
Fotografia: www.instagram.com/alicjabc/?hl=pl

Marcin Gortat, Alicja Bachleda-Curuś i jej syn

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów