Alicia Vikander jest w ciąży? Najnowsze zdjęcia aktorki podsyciły plotki!

Zuzanna Morska 31.10.2019
Alicia Vikander
Fotografia: Shutterstock

Fani nie mają wątpliwości!

Alicia Vikander bardzo chroni swoją prywatność. Utalentowana szwedzka aktorka nie udziela zbyt wielu wywiadów, nie prowadzi kont w mediach społecznościowych, a jedyne imprezy, na jakich bywa, to premiery filmowe.

Ostatnio gwiazda promowała produkcję pt. "Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi" w Japonii. Zdjęcia z jednej z premier wywołały falę spekulacji o ciąży młodziutkiej aktorki.

Alicia Vikander w ciąży

Alicia Vikander to jedna z najbardziej utalentowanych, ale też tajemniczych aktorek. Gwiazda świetnie gra w docenianych filmach. Chroni też życie prywatne - wiadomo, że dwa lata temu wyszła za mąż za Michaela Fassbendera, ale nie udziela na temat związku wywiadów ani nie pokazuje się zbyt często z mężem.

Gwiazda obecnie promuje jeden ze swoich filmów w Tokio. Vikander na premier wybrała dziewczęcą kreację z bufiastymi rękawami. Piękna suknia podkreśliła figurę aktorki, odsłoniła jej dekolt, ale też uwydatniła jej buzię.

Aktorka wydaje się być nieco okrąglejsza na twarzy niż zwykle. I właśnie to wywołało wśród fanów prawdziwą burzę. Twierdzą oni, że gwiazda jest w ciąży! Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy?

Oceńcie sami, jak prezentowała się w Japonii!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów