Alicia Keys ma nową fryzurę. Zmiana radykalna. Fani: Bogini

Anna Respondek 24.07.2017
Alicia Keys zmieniła fryzurę
Fotografia: Instagram/aliciakeys

Piosenkarka, która ostatnio całkowicie zrezygnowała z makijażu, teraz postawiła "zaszaleć z fryzurą". 

Dwa dni temu na instagramowym koncie piosenkarki pojawiły się nowe zdjęcia, które zelektryzowały jej fanów. Alicia Keys, która od ponad roku jest ambasadorka naturalnego wyglądu i, postawiła na ciekawą, letnią fryzurę w kolorach tęczy. Jej głowę zdobioną neonowe warkoczyki w odcieniach żółtego, pomarańczowego i różowego.  

Na zdjęciu opublikowanym na Instagramie widzimy stylizację a'la lata dziewięćdziesiąte, kiedy również ubrania w neonowych kolorach były bardzo modne.

Fani zmianę przyjęli ze sporym entuzjazmem. 

Pięknie, bogini!

Wyglądasz absolutnie cudownie - pisali w komentarzach. 

 

Alicia Keys nie boi się zmian

Artystka od dawna znana jest z tego, że nie boi się eksperymentować. W 2016 roku na gali MTV VMA pojawiła się bez makijażu i zachęcała inne kobiety, aby również zrezygnowały z malowania się. Na zamieszczonych zdjęciach także widzimy ją bez makijażu. Keys zawsze wspierała kobiety, które szukały odpowiedniego dla siebie wyglądu, dzięki któremu będą mogły czuć się pięknie.

W styczniu w wywiadzie z Glamour powiedziała, że nie sądzi, aby noszenie warkoczyków było jakąś rewolucją.

Nie sądzę, aby noszenie warkoczyków było rewolucyjne albo kultowe. To tylko sposób, w który kocham upinać włosy. Teraz wiem, że to, jak wyglądasz, jest twoim komunikatem, ponieważ cię określa. Mówisz "Zobacz świecie. To ja. Kochaj mnie albo nienawidź, nie obchodzi mnie to." Myślę, że to jest rewolucja. 

Zdecydowałybyście się na taki letni image? Czy to już za duże szaleństwo? ;)

giphy-downsized (7)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów