Alexander Skarsgard dostał nagrodę za "Wielkie kłamstewka". Reakcja Kidman zaskoczyła nawet jej męża."Musiał się czuć niezręcznie"

Anna Respondek 18.09.2017
Kidman i Skarsgard
Fotografia: Twitter/Condoms&Candy

Tego nie spodziewał się chyba nikt. 

"Wielkie kłamstewka" to miniserial kryminalno-psychologiczny, który zachwycił zarówno widzów, jak i krytyków filmowych. W produkcji wzięły udział jedne z największych gwiazd Hollywood, między innymi Reese Witherspoon, Nicole Kidman czy Alexander Skarsgard.

Jak się okazuje, wybór tego projektu okazał się dla Alexandra Skarsgarda strzałem w dziesiątkę. W niedzielę po raz 69. rozdano nagrody Emmy, najważniejsze statuetki przemysłu telewizyjnego. Aktor otrzymał nagrodę za najlepszą rolę drugoplanową w miniserialu lub filmie telewizyjnym. Większym zaskoczeniem niż sama wygrana mogła okazać się dla artysty reakcja jego koleżanki z planu, Nicole Kidman. Po ogłoszeniu wyniku aktorka, na oczach męża i milionów telewidzów, pocałowała Skarsgarda w usta. Moment ten uchwyciły kamery. 

giphy (34)

Wygląda na to, że Keithowi Urbanowi nie przeszkadzała jej reakcja, ponieważ wydawał się być tak samo zadowolony, jak Alexander Skarsgard. 

Fani zaskoczeni zachowaniem aktorów

Miłośnicy serialu i aktorów wydawali się być zaskoczeni ich zachowaniem. Większość zwróciła uwagę na to, że mąż Nicole Kidman musiał się czuć wyjątkowo niezręcznie.

Czemu Alexander Skarsgard i Nicole Kidman całują się w obecności jej męża?

Że co? Czemu Alexander Skargard pocałował Nicole Kidman w usta? - pytali. 

Niektórzy zastanawiali się nad tym, jak Nicole wytłumaczy ten pocałunek w trakcie wywiadów. 

Nie mogę się doczekać, kiedy dziennikarze zapytają Nicole Kidman o co chodziło z tym pocałunkiem - zastanawiali się. 

Nie ma się czym martwić, Keith Urban też otrzymał swojego "całusa". ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów