Aleksandra Żebrowska opowiedziała o swoich poronieniach. Wyznanie gwiazdy jest wzruszające

Róża Piasecka 28.07.2020
Aleksandra Żebrowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Żona Michała Żebrowskiego zdecydowała się na tę wypowiedź, by pomóc innym kobietom.

Ola i Michał Żebrowscy są szczęśliwymi rodzicami dwóch synów - Franciszka i Henryka. Lada dzień powitają na świecie swojego kolejnego potomka. Gwiazda ma urodzić niedługo - jej posty na Instagramie sugerują, że będzie miała trzeciego syna. W swoim najnowszym wpisie, niedługo przed tym radosnym wydarzeniem, postanowiła jednak podzielić się z fanami smutną informacją.

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska w bieliźnie pokazuje ciążowy brzuszek! Fani: "Sexy mama"

Aleksandra Żebrowska kilka razy poroniła

Aleksandra Żebrowska wielokrotnie miała problemy z zajściem w ciążę. Opowiedziała teraz o swoich bolesnych przeżyciach.

Jak się okazuje, żona Michała Żebrowskiego jest tak naprawdę... w swojej siódmej ciąży. Ma za sobą kilka poronień. Opisała te doświadczenia w poruszającym wyznaniu:

"Która ciąża, który poród?". Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. "Nieudane" ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły - napisała.

Gwiazda podzieliła się swoimi przeżyciami, by zaapelować do odbiorców o poszanowanie prywatności kobiet i wesprzeć swoje czytelniczki.

I pamiętajmy! Nie każdy jest gotowy, by mówić o swoich doświadczeniach - ale to nie znaczy, że ich nie ma. Bądźmy delikatni i szanujmy się nawzajem. Oszczędźmy kobietom pytań pt. "Mówiłaś, że chcesz mieć więcej dzieci, to kiedy kolejne?", albo "Mąż na pewno marzy o córeczce, hmmm?". Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące.

Co sądzicie o jej wypowiedzi?

Sprawdź, czy twój partner jest gotowy na założenie rodziny:

Niemowlak
Rozwiąż quiz

Czy twój partner gotowy jest na dziecko?

Niemowlak

1. Jak twój partner czuje się w towarzystwie dzieci?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów