Aleksandra Woźniak zmieniła zawód! Aktorka zostanie terapeutką

Aleksandra Woźniak w beżowym płaszczu pod studiem "Dzień Dobry TVN"
Fotografia: Artur Zawadzki/Reporter/East News

Aleksandra Woźniak zyskała sympatię Polaków rolą w "13 posterunku". Potem zniknęła z mediów. Dziś aktorka ma zupełnie nowy pomysł na siebie. Co zamierza robić?

Aleksandra Woźniak to prawdziwa seksbomba lat 90. Aktorka zagrała w serialu "13 posterunek", a swoją rolą zyskała uwielbienie Polaków. Woźniak kilka lat temu porzuciła jednak karierę aktorską i zniknęła z mediów. Wielu jej fanów zastanawiało się, co tak naprawdę stało się z gwiazdą. Przeczytajcie sami, co przez te wszystkie lata robiła Aleksandra Woźniak. Okazuje się, że teraz aktorka ma na siebie całkiem nowy, zupełnie inny plan! Co zamierza?

Zobacz także: Cezary Pazura na zdjęciu z dziećmi. Fotografią pochwaliła się jego żona!

Aleksandra Woźniak chce zostać terapeutką

Aleksandra Woźniak w 2012 roku wyjechała do Gdańska, ponieważ z Trójmiasta pochodzi jej mąż. Wtedy też zniknęła na jakiś czas z mediów.

Dziś aktorkę możemy oglądać na ekranie w serialu "Klan". Okazuje się jednak, że kończy też studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. I to właśnie z tą dziedziną nauki wiąże swoją przyszłość. Aleksandra odbyła niedawno staż na oddziale szpitala psychiatrycznego, dzięki któremu stwierdziła, że kariera aktorska może ułatwić jej pomoc innym ludziom.

Niektórzy pacjenci mają wrażenie, że jestem ich dobrą znajomą. To sprawia, że łatwiej jest im się przede mną otworzyć. Wtedy też zrozumiałam, że dotychczasowa kariera aktorska nie musi być przeszkodą, a nawet może być zasobem w pracy psychoterapeuty - powiedziała Woźniak w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim".

Okazuje się, że pomysł na zostanie psychologiem zaczerpnęła z własnego życia. Aleksandra sama potrzebowała go, ponieważ panicznie bała się latać. Dzięki pomocy psychologa udało jej się pokonać strach. Tym samym, zafascynowana metodami działania lekarza, sama zapragnęła wspierać innych.

Zobacz także: Ekipa filmu "Chłopaki nie płaczą" wraca na ekrany! Zobacz zwiastun komedii "Futro z misia"

Te gwiazdy dorastały na naszych oczach. Niektórzy z nich wciąż robią karierę, inni zniknęli z show-biznesu. Czym dziś zajmują się dzieci, które pokochali Polacy?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów