Aleksandra Domańska przyznała się do problemu, z jakim zmaga się wiele kobiet. Mało która gwiazda zdobyłaby się na taką odwagę!

Julita Buczek 10.12.2019
Aleksandra Domańska
Fotografia: Instagram @aleksandra.domanska

30-letnia aktorka postanowiła pokazać, że zmaga się z takimi samymi problemami, jak wiele kobiet.

Aleksandra Domańska zagrała między innymi w filmie "Podatek od miłości", "Volta" czy "Po prostu przyjaźń". Aktorka jest również aktywna w social mediach, na samym Instagramie zgromadziła ponad 215 tysięcy obserwatorów. Teraz postanowiła podzielić się tam ważnym wyznaniem.

Aleksandra Domańska pozuje bez makijażu

30-letnia aktorka postanowiła zaprezentować na swoim instagramowym koncie zdjęcie, na którym nie ma ani grama makijażu. Okazuje się, że jej cerze również zdarzają się gorsze momenty, co wyraźnie widać na zamieszczonym przez nią filmiku.

Szczerze? Gdyby moja skóra wyglądała tak, jak wygląda dziś i usłyszałabym jakąś laskę, która mi mówi, żebym chodziła bez makijażu, powiedziałabym jej "stara j**nij się" - powiedziała wyraźnie wzburzona Domańska.

W dalszej części nagrania słyszymy, że aktorka zmaga się obecnie z problemami hormonalnymi. Aktorka nawołuje również inne kobiety do tego, aby doceniały regularne cykle.

Wróciłam do mojego wieku gimnazjalnego, moje hormony robią sobie totalną imprezę w moim organizmie. Ja im mówię: lećcie dzieci, bawcie się, wybawcie się i błagam, dajcie mi żyć. Dziewczyny, hołubcie swój okres, jeżeli go macie, hołubcie regularne cykle, bo wierzcie mi, jeżeli by wam ich zabrakło, a wasza piękna twarz zamieniłaby się w pobojowisko, albo kretowisko, to byście za nią bardzo tęskniły… okresem w sensie - powiedziała Aleksandra.

Swoją wypowiedź aktorka postanowiła zakończyć mocnym zdaniem.

Dziewczyny, jeśli przechodzicie przez to, co ja, piona! Nie wiem, co robić, ale wiem jedno: nie poddajemy się, k**wa - wykrzyczała do telefonu Aleksandra.

domańska
Fotografia: InstaStories Aleksandra Domańska

Co sądzicie o takich wypowiedziach gwiazd w sieci?

Zobacz także: Julia Wieniawa wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Wiemy, ile może zarobić za odcinek!

Pielęgnacja cery nie należy do najprostszych. Poznaj 10 najczęściej popełnianych błędów w pielęgnacji cery!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów