Aleksandra Domańska pokazała fałdki na brzuchu: "Niech mi cellulit wyskakuje"

Malwina Wasilewska 01.07.2019
Aleksandra Domańska
Fotografia: Eastnews

Aktorka pokochała swoje niedoskonałości.

Aleksandra Domańska postanowiła walczyć z promowaniem kultu idealnego ciała w mediach społecznościowych. Ostatnio gwiazda pochwaliła się swoimi fałdkami na brzuchu, aby zachęcić inne kobiety do pokochania swoich ciał niezależnie od rozmiaru.

Aleksandra Domańska pokazała swoje niedoskonałości

Aleksandra Domańska w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o przykrych komentarzach na temat swojego ciała, które słyszała od hejterów. W pewnym momencie gwiazda miała dosyć hejtu i zainicjowała akcję o nazwie "Ciało bogini za nic się nie wini", w ramach której próbuje udowodnić kobietom, że wcale nie trzeba mieć rozmiaru 0, aby dobrze czuć się we własnym ciele.

Niedawno aktorka pokazała na Instagramie cellulit i fałdki na brzuchu. Jej relacja spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony fanek.

Przechadzajmy się takie, jakie jesteśmy. Niech mi cellulit wyskakuje. Takie mam ciało. I nie nawołuję do niedbania o siebie, ale są pewne rzeczy, których nie przeskoczę. Podejmijcie to wyzwanie razem ze mną. Czujmy się swobodnie w naszych świątyniach. Każda z was jest boginią. I tyle. Ja totalnie się nią czuję - wyznała aktorka.

Akcję Domańskiej poparły takie gwiazdy jak Ela Romanowska i Karolina Malinowska. Co sądzicie o tej inicjatywie?

9a28737156819f3de9f2322092b774ba82aaaa0e
Fotografia: Instagram.com/aleksandra.domanska
0d998c2addcc9e1c8b89c45c59367623177b9f32
Fotografia: Instagram.com/aleksandra.domanska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów