Alec Baldwin przyznał się do pobicia Polaka i usłyszał wyrok

Alec Baldwin w garniturze i okularach na sali sądowej
Fotografia: Pool New York Post/Associated Press/East News

Alec Baldwin pobił się na parkingu z mężczyzną polskiego pochodzenia. Na początku nie przyznał się do tego, teraz jednak zmienił zdanie i usłyszał wyrok.

W listopadzie media obiegła informacja o szarpaninie, jaka wywiązała się między hollywoodzkim aktorem a Polakiem. Alec Baldwin miał wówczas pobić 40-letniego mężczyznę, mieszkańca Stanów Zjednoczonych, który według informacji medialnych ma polskie pochodzenie. Zaraz po incydencie gwiazdor nie przyznawał się do zarzucanych mu czynów. Teraz jednak zmienił zdanie, przyznał się przed sądem i usłyszał wyrok.

Zobacz także: Alec Baldwin pobił Polaka! Obaj wydali oświadczenie

Alec Baldwin usłyszał wyrok za pobicie

Do zdarzenia doszło w dzielnicy Greenwich Village, niedaleko domu Baldwina. Poszło o miejsce parkingowe. Według doniesień świadków i gwiazdora, na aktora czekał ktoś, kto zajmował mu miejsce parkingowe. Zanim jednak udało mu się dotrzeć tam, inny kierowca postanowił tam zaparkować. Baldwina poniosły wówczas emocje i ostatecznie doszło między nimi do sprzeczki i rękoczynów.

Zazwyczaj nie komentuję sytuacji tak skandalicznie niewłaściwie przedstawionych, ale twierdzenie, że uderzyłem kogoś z powodu zajętego miejsca parkingowego jest fałszywe - pisał wówczas Baldwin na Twitterze.

Teraz przyszedł czas na podsumowanie całej sytuacji. Jak informuje Onet, powołując się na zagraniczne media, Baldwin ostatecznie przyznał się do zarzucanych mu czynów przed sądem i otrzymał wyrok. Będzie musiał wziąć udział w zajęciach kontrolowania gniewu oraz zapłacić 120 dolarów grzywny. 

Według informacji podanych przez media, ta sytuacja nie była pierwszą, gdy Baldwin wykazał agresywne zachowanie. W ubiegłych latach pojawiały się przykłady jego wybuchów w stosunku do paparazzich. Myślicie, że wyrok, który otrzymał teraz, czegoś go nauczy?

Zobacz także: Kevin Spacey przerywa milczenie! "Pozwólcie mi być Frankiem"

Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę na temat aktorów grających w najchętniej oglądanych filmach ostatnich lat!

Rozwiąż quiz

Czy pamiętasz, kto grał w tym filmie?

1. Kto grał w filmie "Skazani na Shawshank"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów