Alec Baldwin przeżywa prawdziwy dramat. Jego żona straciła dziecko

Julita Buczek 11.04.2019
alec baldvin z żoną
Fotografia: Instagram @hilariabaldwin

To, co napisała po tragedii Hilaria może wzruszyć do łez. Jej wpisy są bardzo emocjonalne.

Żona aktora opublikowała poruszający wpis na swoim koncie na Instagramie. 35-letnia Hilaria Baldwin opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją w samej bieliźnie. Na fotografii widać mocno zarysowany brzuszek. Niestety z podpisu pod zdjęciem wynika, że dziecko nie rozwija się prawidłowo.

Zobacz także: Alec Baldwin przyznał się do pobicia Polaka i usłyszał wyrok

Dramat w rodzinie aktora

Na udostępnionym przez siebie tydzień temu zdjęciu widać wyraźnie zarysowany brzuszek. To, co napisała pod fotografią, poruszyło internautów.

Chcę się z wami podzielić, że najprawdopodobniej doświadczam poronienia. Zawsze obiecywałam sobie, że gdybym znów zaszła w ciążę, podzieliłbym się z wami wiadomościami dość wcześnie, nawet jeśli oznacza to stratę. Zawsze byłam otwarta na tematy mojej rodziny, fitnessu, ciąż. Myślę, że ważne jest, aby pokazać prawdę. Moim zadaniem jest pomagać ludziom. Ponadto nie czuję wstydu. W pierwszym trymestrze ciąży jest tyle tajemnicy. To działa dla niektórych, ale osobiście uważam to za wyczerpujące. Jestem znudzona, zmęczona, moje ciało się zmienia. I muszę udawać, że wszystko jest w porządku. Nie chcę już dłużej udawać. Mam nadzieję, że rozumiecie. Tak właśnie dzieje się teraz: embrion nie jest silny, a dziecko nie rośnie. Więc czekamy. To jest bardzo trudne. Tyle niepewności, ale szanse są bardzo, bardzo małe. Mam całkowitą pewność, że moja rodzina i ja przejdziemy przez to, nawet jeśli ta podróż będzie trudna. Dziękuję za mojego lekarza, przyjaciół oraz rodzinę. Mój mąż oraz dzieci pomagają mi i to dzięki nim czuję, że moje życie jest piękne. Czuję wdzięczność, że mogę być matką wspaniałych dzieci. W komentarzach bądźcie uprzejmi, potrzebuję teraz dużego wsparcia. Mam nadzieję, że swoim wpisem przyczynię się do uświadomienia ludzi na ten drażliwy temat.

Pod smutnym wpisem żony aktora pojawiło się bardzo dużo słów wsparcia. Wiele kobiet podzieliło się również swoimi historiami na temat poronień. Wczoraj na koncie gwiazdy pojawiła się informacja potwierdzająca poronienie. Żona Baldwina przeszła wiele specjalistycznych badań, które to jednoznacznie stwierdziły.

Podczas badania nie było słychać bicia serca. Na szczęście czuję się kochana i szczęśliwa. Dziękuję swoim fanom za wsparcie i tym, że chcieli podzielić się swoimi prywatnymi historiami. Dzięki temu jesteśmy silniejsi. Przesyłam wam dużo miłości.

Mamy nadzieję, że para niedługo dojdzie do siebie po tej tragicznej stracie.

Zobacz także: Julia Wieniawa zdradziła, jak dba o sylwetkę. Jakie są jej sposoby?

Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę na temat aktorów grających w najchętniej oglądanych filmach ostatnich lat!

Rozwiąż quiz

Czy pamiętasz, kto grał w tym filmie?

1. Kto grał w filmie "Skazani na Shawshank"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów