Alec Baldwin pobił Polaka! Obaj wydali oświadczenie

Alec Baldwin pod posterunkiem nowojorskiej policji
Fotografia: Jackson Lee/SplashNews.com/East News

Alec Baldwin został ostatnio zatrzymany przez policję. Wszystko przez to, że wdał się w bójkę z innym kierowcą. Tajemniczym mężczyzną okazał się Polak.

W weekend media żyły aresztowaniem znanego aktora. Alec Baldwin został zatrzymany przez policję, ponieważ wdał się w bójkę na jednym z nowojorskich parkingów. Poszło o zajęcie miejsca parkingowego. Zdenerwowany aktor najpierw pokłócił się z innym kierowcą, a następnie doszło do rękoczynów. Okazuje się, że tajemniczym mężczyzną, który wdał się w bójkę z gwiazdorem jest 49-letni Polak, właściciel firmy budowlanej. Obaj panowie wydali już oświadczenia w tej sprawie.

Alec Baldwin pobił się z Polakiem

Według doniesień zagranicznych mediów Baldwin miał zaatakować mężczyznę, gdy ten zajął mu miejsce parkingowe. Okazuje się, że ofiarą padł pan Wojciech, który w efekcie całego zamieszania trafił do szpitala.

Jestem obolały, ale nic mi nie będzie. (...) Rozpoznałem Baldwina, bo widziałem go kilka razy w Saturday Night Live - powiedział pan Wojciech w rozmowie z portalem Page Six.

Alec Baldwin twierdzi natomiast, że nikogo nie pobił. Również aktor wydał oświadczenie w tej sprawie. Zrobił to przy pomocy konta na Twitterze swojej fundacji. 

Zazwyczaj nie komentuję sytuacji tak skandalicznie i niewłaściwie przedstawionych jak dzisiejsza, ale twierdzenie, że uderzyłem kogoś z powodu zajętego miejsca parkingowego nie jest prawdą. Rozumiem, że przedstawianie ludzi w negatywnym świetle stało się ostatnio sportem, a wszystko dla "klików" serwisów plotkarskich. Jednak niezależnie od tego, jak dużego rozgłosu nabrała cała sprawa - jest to po prostu kłamstwo - możemy przeczytać w oświadczeniu aktora.

Według medialnych doniesień nie jest to pierwsza taka sytuacja, gdy Baldwin przejawia agresję w stosunku do innych. Myślicie, że miejsce parkingowe jest wystarczającym powodem do takiej awantury?

Zobacz także: Tak wygląda idealna twarz kobiety i mężczyzny. Naukowcy połączyli zdjęcia najseksowniejszych gwiazd

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę na temat aktorów grających w najchętniej oglądanych filmach ostatnich lat!

Rozwiąż quiz

Czy pamiętasz, kto grał w tym filmie?

1. Kto grał w filmie "Skazani na Shawshank"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów