Alan Andersz we wzruszających słowach wspomina swój wypadek. "Najgorsze piekło przeszli moi najbliżsi!"

Julita Buczek 03.09.2019
Alan Andersz
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

30-letni aktor zdobył się na niesamowite wyznanie na Instagramie.

Alan Andersz w 2012 roku doznał urazu głowy, który spowodowany był uderzeniem głową o ciężką donicę. Aktor dostał wylewu i został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł zabieg trepanacji czaszki. Andersz przez pewien czas utrzymywany był w śpiączce farmakologicznej. Na szczęście chłopaka udało się z niej wybudzić.

Andersz wspomina swój wypadek na Instagramie

Alan po dojściu do siebie po wypadku docenił to, co ma, a swój wypadek potraktował jako lekcję pokory. Dzisiaj mija 7 lat od jego wypadku, to właśnie dlatego postanowił zamieścić na swoim koncie na Instagramie bardzo głęboką refleksję.

Mija ponad 7 lat od wydarzenia, które odmieniło całe moje życie. 7 lat odkąd narodziłem się na nowo. W tym czasie nauczyłem się wiele o ludziach, ale najwiecej o sobie. Każdego dnia budzę się wdzięczny za to, co mam i z ogromną radością patrzę na to, co przede mną. Najgorsze piekło przeszli moi najbliżsi - kiedy ja leżałem w śpiączce, oni słuchali o tym, że najpewniej nie przeżyję, a nawet jeśli to będę wymagał dożywotniej opieki. Przez długi czas miałem problem z tym, żeby mówić o tym, co mnie spotkało. Nie chciałem wracać myślami do tych traumatycznych przeżyć. Dzisiaj wiem, że warto. To swego rodzaju katharsis, które sprawia, że z większą przyjemnością patrzę w lustro. Niedawno zostałem zaproszony przez Polski Związek Zapaśniczy @pzz_official, żeby opowiedzieć swoją historię Zawodnikom, którzy będą reprezentować nasz kraj na zbliżających się Mistrzostwach Świata. Panowie - spotkanie z Wami to prawdziwy zaszczyt. Ja wyszedłem ze spotkania silniejszy. Mam nadzieję, że Wy też. Trzymam kciuki, bo jesteście Wojownikami, z których powinno się brać przykład. Ja też wiem, czym jest walka. Wiem, że nie jest to łatwe. Wiem, że można odpocząć, ale nigdy nie należy odpuszczać - napisał Andersz.

Co sądzisz o wyznaniu Alana?

Zobacz także: Cleo pokazała luksusowy prezent urodzinowy od Donatana. Fani zazdroszczą!

Beata Kozidrak
Rozwiąż quiz

Którą piosenką zespołu Bajm jesteś?

Beata Kozidrak

1. Jak często uprawiasz seks?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów