Alan Andersz opowiada o swoim wypadku. „Miałem rozłupaną czaszkę, krwiaka, przesunięcie osi mózgu”!

Julita Buczek 16.09.2019
alan andersz
Fotografia: Instagram @alandersz

Znany aktor postanowił opowiedzieć o swoim wypadku. Jego słowa wzruszają do łez.

Alan Andersz w 2012 roku miał bardzo poważny wypadek. To właśnie wtedy spadł ze schodów i uderzył głową o donicę. Wskutek nieszczęśliwego wypadku doznał wylewu i trafił do szpitala, gdzie poddał się zabiegowi trepanacji czaszki. Od tego czasu minęło już 7 lat. Znany 30-latek postanowił przypomnieć o tragicznych przejściach na swoim koncie na Instagramie, a także w wywiadzie dla TVN-u.

Alan Andersz opowiada o wypadku

Aktor udostępnił na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje na szpitalnym łóżku. W bardzo emocjonalnym wpisie wyznał, że patrzy na swoje życie z zupełnie nowej perspektywy. Swoimi doświadczeniami podzielił się w programie "Dzień dobry TVN", gdzie rozmawiał z członkami Polskiego Związku Zapaśniczego.

Panowie - spotkanie z Wami to prawdziwy zaszczyt. Ja wyszedłem ze spotkania silniejszy. Mam nadzieję, że Wy też. Trzymam kciuki, bo jesteście wojownikami, z których powinno się brać przykład. Ja też wiem, czym jest walka. Wiem, że nie jest to łatwe. Wiem, że można odpocząć, ale nigdy nie należy odpuszczać - powiedział Andersz.

Aktor opowiedział również o swoim wypadku, w wyniku którego musiał przejść 4 operacje, a także poddać się długiej rehabilitacji.

Miałem rozłupaną czaszkę, krwiaka nadtwardówkowego, podtwardówkowego, przesunięcie osi mózgu, wklęśniecie mózgu i wylew. Po wypadku poszedłem do szkoły aktorskiej i stwierdziłem, że tylko to chcę w życiu robić. (...) Chcę rozmawiać z młodymi ludźmi i uświadamiać ich, czym jest życie i najważniejsze to walczyć - wyznał Alan w programie.

Co sądzisz o wyznaniu Alana?

Zobacz także: Anna Mucha zupełnie nago na zdjęciu! Fani żartują: "Ty golasie"

Z Anną Muchą chętnie wybralibyśmy się na imprezę! A wy? Sprawdź, z którą polską aktorką powinniście pójść na imprezę.

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów