Aktorka znana z "Twin Peaks" prosi fanów o wsparcie finansowe. Znalazła się w trudnej sytuacji!

Julita Buczek 12.07.2019
Sherilyn Fenn prosi o pomoc fanów
Fotografia: Album Online/East News

Znana aktorka podzieliła się ze swoimi fanami smutną wiadomością i skierowała do nich bardzo smutny apel.

Sherilyn Fenn sławę zdobyła dzięki roli w kultowym serialu Davida Lyncha, "Miasteczko Twin Peaks". Gwiazda szybko została dostrzeżona i wzięła udział w kilku innych produkcjach, które odbiły się echem w historii kina.

Niedawno poprosiła swoich fanów o wsparcie finansowe.

Sherilyn Fenn prosi fanów o pomoc

Jak się okazuje, mimo wielkiej popularności, aktorka teraz sama potrzebuje wsparcia. Niedawno poprosiła fanów o pieniądze. Okazuje się, że dom, w którym mieszkała znana aktorka, spłonął. Na specjalnej stronie, która publikuje informacje o internetowych zbiórkach, gwiazda zamieściła poruszający wpis z prośbą o pomoc.

Internetowa zbiórka rozpoczęła się 3 miesiące temu, przez ten czas udało się zebrać około 15 tysięcy dolarów. Fenn w poruszającym wpisie pokazała zdjęcia zniszczonego domu.

W niedzielę późnym popołudniem wybuchł ogień. Nie mieszkamy już w naszym domu, ponieważ ekipa straży pożarnej uznała nasz dom za całkowicie zniszczony. Mieszkamy w jednym pokoju, ale staramy się znaleźć coś nowego. To straszne, co nam się przydarzyło. Modlimy się do Boga, aby dał nam siłę. Nie mamy ubrań, ponieważ wszystko zostało zniszczone. Dziękujemy za to, że udało się uratować nasze szczenięta - pisze aktorka w poruszającym wpisie.

Co sądzicie o zbiórce na nowy dom dla Sherilyn i jej synów?

Zobacz także: Dorota Gardias jest w ciąży? Wszystko już jasne! Pojawił się komentarz w tej sprawie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów