Aktorka "Tajemnic Smallville" werbowała kobiety do sekty. Przyznała się do winy

Magdalena Barszczak 10.04.2019
Allison Mack "Tajemnice Smallville" (pierwsza od lewej)
Fotografia: East News

Ofiary zmuszano do seksu z guru Keithem Ranierem.

Gwiazda "Tajemnic Smallville" Allison Mack zmusiła kobiety do świadczenia usług seksualnych. Aktorka, po kilku miesiącach zaprzeczania, w końcu przyznała się do winy przed sądem w Brooklynie. Opowiedziała też o tym, jak dołączyła do sekty guru Keitha Raniere'a.

Allison Mack werbowała seksualne niewolnice

Aktorka jest oskarżona o wymuszanie i działanie w spisku. Jak podaje Reuters, Mack zwerbowała dwie osoby do sekty NXIVM. Szantażowała je i groziła upublicznieniem informacji, które mogą im zaszkodzić. Kobiety były później wykorzystywane seksualnie przez przywódcę duchowego i założyciela organizacji Keitha Raniere'a.

Mack, podczas poruszającego przesłuchania, ze łzami w oczach opowiedziała o tym, jak 10 lat wcześniej stała się członkinią sekty. Aktorka twierdzi, że przez cały ten czas wierzyła w dobre intencje guru Keitha Raniere'a.

Myliłam się. Teraz wiem, że ja i inni zaangażowaliśmy się w działalność przestępczą - powiedziała aktorka.

Gwiazda miała m.in. odpowiadać za rekrutację do sekty. Zgodnie z aktem oskarżenia do jej obowiązków należało zmuszanie kobiet do seksu z przywódcą, robienie im nagich zdjęć i tatuowanie na ich ciałach inicjałów guru. Miała m.in. próbować zwerbować do organizacji Emmę Watson i Kelly Clarkson.

Keith Raniere został aresztowany w marcu ubiegłego roku pod zarzutem wykorzystywania seksualnego nieletniej i zmuszania dziecka do udziału w produkcji pornografii. Nie przyznaje się do winy. Lider organizacji NXIVM utrzymuje, że kobiety uprawiały z nim seks dobrowolnie.

Zobacz także: "Gra o Tron": nowa zapowiedź i plakat 8. sezonu są makabryczne!

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów