Aktorka "M jak miłość" walczy z rakiem. Kobieta poprosiła o wsparcie finansowe!

Julita Buczek 26.08.2019
judyta turan choruje na raka
Fotografia: Facebook Judy Turan Actress

Aktorka walczy z postępującym nowotworem. Niedawno rozpoczęła zbiórkę na leczenie.

Judyta Turan to bardzo znana i lubiana przez widzów aktorka. 36-latka znana jest głównie ról serialowych. Grała między innymi w takich produkcjach jak: "M jak miłość", "Diagnoza" czy "Barwy szczęścia". Niedawno u kobiety zdiagnozowano agresywny nowotwór piersi. W sierpniu 2018 roku przeszła pierwszą operację.

W trakcie zabiegu usunięto piersi oraz węzły chłonne, następnie przyszedł czas na chemioterapię, która okazała się nieskuteczna.

36-letnia aktorka prosi o wsparcie

Okazuje się, że jedynym ratunkiem dla młodej kobiety może okazać się nowoczesne leczenie w Niemczech. Niestety okazuje się, że terapia jest bardzo kosztowna. Judyta prosi o pomoc finansową na stronie siepomaga.pl.

Dziękuję, że decydujesz się poświęcić mi chwilę uwagi. Sytuacja, w jakiej się znalazłam, jest dramatyczna. Mam 36 lat i dwie cudowne córeczki - 8-letnią Emmę i 6-letnią Gretę. Mam też bardzo agresywnego raka piersi… Nowotwór chce mnie zabrać w chwili, kiedy jestem najbardziej potrzebna. Proszę o pomoc – chcę nadal być mamą. Muszę wyzdrowieć, muszę żyć! Leczenie jest mi potrzebne natychmiast... - pisze aktorka w emocjonalnym wpisie.

Aktorka wyznała również, dlaczego zdecydowała się na leczenie w Niemczech.

Decyzję o leczeniu i operacji w Niemczech podjęłam ze względu na ogromne doświadczenie w walce z nowotworami. Tu mam szansę, że będę żyć! W Niemczech wykorzystuje się najnowsze i najskuteczniejsze na świecie metody. Bardzo ubolewam, że Polsce takich możliwości jeszcze nie mamy - napisała Turan.

W rozpaczliwym zakończeniu swojego apelu Judyta wyznaje, że jest mamą 8-letniej Emmy i 6-letniej Grety.

Każda pomoc ma dla mnie ogromną moc. Każda przyczyni się to tego, że będę żyć. W moim sercu jest nadzieja, w głowie wola walki, w ciele nowotwór, który chce mnie zniszczyć… Ja jednak nie poddam się – do pokonania mam raka, do wychowania dwie córeczki, a przed sobą mogę mieć jeszcze całe życie. Czas ucieka, dlatego proszę Cię – pomóż mi zdążyć! - zakończyła swój apel.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan dosadnie odpowiedziała na hejt, który dotknął ją pod ostatnim wpisem!

Doda
Rozwiąż quiz

Spróbuj rozpoznać cytaty gwiazd. Ostrzegamy, pytania są naprawdę podchwytliwe

Doda

1. "Nie można docenić dobrych chwil, gdy nie ma złych". Do kogą należą te słowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów