Aktorka "Klanu" schudła 30 kilogramów. Teraz dopadł ją efekt jo-jo

Anna Powierza z "Klanu" mierzy się z efektem jojo
Fotografia: instagram.com/aniapowierza/

Anna Powierza zdobyła popularność przede wszystkim dzięki roli Czesi z "Klanu". Później dzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat zdrowego stylu życia i odchudzania. W ostatnim czasie zapomniała jednak o dobrych nawykach - dopadł ją efekt jo-jo.

Anna Powierza znana jest większości osób jako sympatyczna Czesia w "Klanie". Aktorstwo nie jest jedynym zainteresowaniem gwiazdy - napisała trzy książki o zdrowiu i stylu życia. Jakiś czas temu schudła aż 30 kilogramów, co było inspiracją dla jej obserwatorów. Niestety, nie udało jej się utrzymać dobrych nawyków i teraz musi mierzyć się z efektem jo-jo.

Anna Powierza z "Klanu" wyznaje, że przytyła

Anna Powierza nie zrobiła oszałamiającej kariery aktorskiej. Mimo to zebrała wokół siebie grono szczerych fanów. Teraz podzieliła się z nimi wiadomością o efekcie jo-jo.

Przez ostatnie kilka miesięcy porzuciłam własne dobre rady, utyłam, straciłam energię do życia. I w momencie, kiedy robię taki szczery rachunek sumienia, w momencie, kiedy nie jestem w najlepszej formie... Ukazały się moje zdjęcia w bikini. Paradoksalnie, uznałam, że to jest dobry znak - opowiedziała aktorka w rozmowie z "Super Expressem".

Na swoim Instagramie zdradziła, że korzystała z botoksu i kwasu hialuronowego. Ostatecznie okazał się to zły krok w drodze po wymarzony wygląd. Postanowiła skończyć z zabiegami.

Oczywiście, że chciałabym wyglądać młodziej. I piękniej, jeszcze piękniej, to też chyba oczywiste! Oczywiście, że testowałam różne metody anty aging. Raz wstrzyknęłam sobie botoks. Raz kwas hialuronowy. Kilka razy testowałam też jakieś inne zabiegi. Jednak patrząc na znajome, które od lat korzystają z zabiegów tego rodzaju... czułam, że to nie moja droga.

Anna Powierza pochwaliła się, że pracuje nad nową książką. Znajdą się w niej rady na lepsze samopoczucie, promienny wygląd i spowolnienie procesu starzenia.

I co się dowiedziałam? Że zabiegi tego rodzaju, owszem. Mają efekt WOW. Natychmiast odmładzają skórę, ale... de facto przyspieszają starzenie! 
Dlaczego? Dowiecie się w mojej książce, o ile wcześniej nie podrążycie tematu w necie. A zachęcam! Można się mocno zaskoczyć!
Póki co, oficjalnie obwieszczam: u mnie stop, koniec z tego typu zabiegami! Stawiam na naturalne środki, zgodne z naturą procesy, na POLIFENOLE!

Myślicie, że to będzie udana publikacja?

Zobacz także: Kaczorowska na pierwszym spacerze z córką: "Mąż nie chciał oddać wózka"

Myślisz o wyjściu do restauracji? Sprawdź, która gwiazda byłaby Twoim idealnym towarzyszem!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Jeśli chcesz zachować pełnię zdrowia, powinieneś przede wszystkim zdrowo się odżywiać. Te produkty spożywcze mogą Cię ochronić przed nowotworem.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów