Aktorka "Gry o tron" prosi o pomoc. "Porwali moje dziecko"

Aktorka "Gry o tron" stara się odzyskać swoje dziecko.
Fotografia: twitter.com/@Officialmarei/

Aktorka serialu "Gra o tron" Josephine Gillan prosi o pomoc w odzyskaniu córki. Na swoich profilach w mediach społecznościowych oskarża izraelskie służby socjalne o porwanie jej dziecka.

Josephine Gillan to brytyjska aktorka, która w popularnym serialu HBO "Gra o tron" wcieliła się w rolę prostytutki Marei. Ostatnio fani produkcji dowiedzieli się o koszmarze, który spotkał Josephine. Gwiazda twierdzi, że izraelskie służby socjalne porwały w nocy jej dziecko.

Josephine Gillan z "Gry o tron" prosi o pomoc w odzyskaniu córki

W grudniu minionego roku Josephine Gillan urodziła dziewczynkę. Nie mogła w pełni cieszyć się z macierzyństwa - zachorowała na depresję poporodową. W tym trudnym czasie pomocy udzieliła jej przyjaciółka, której aktorka powierzyła opiekę nad córką.

Teraz Josephine twierdzi, że gdy dzieckiem opiekowała się przyjaciółka, w nocy do jej domu wtargnęli pracownicy służby socjalnej. Aktorka wprost twierdzi, że władze "porwały" małą Glorię.

31-letnia mama prosi o pomoc finansową, aby móc odzyskać swoje dziecko.

Dobrzy prawnicy są kosztowni, ale warto, aby moje dziecko miało szansę na szczęście i miłość, na które zasługuje! Dlatego proszę o darowizny, które pomogą zebrać wystarczającą ilość pieniędzy, aby sprowadzić ją z powrotem tam, gdzie jest bezpieczna i kochana. Żadne dziecko nie powinno być bez rodzica, zwłaszcza jeśli jest on dobry i opiekuje się dzieckiem z oddaniem. To, co zrobiły izraelskie służby socjalne, jest nielegalne i walczę, by ją odzyskać. Jestem w tej chwili załamana i chcę tylko znów zobaczyć się z moją córeczką.

Obecnie 8-miesięczna dziewczynka została umieszczona w rodzinie zastępczej. Ojciec Glorii, który na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, na bieżąco otrzymuje informacje o tym, co dzieje się z jego dzieckiem.

Zobacz także: Ricky Martin pochwalił się zdjęciem córeczki. Fani muzyka są zachwyceni!

Ile pamiętasz z serialu "Gra o tron"? Odpowiedz na pytania i sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem tego serialu!

Gra o tron
Rozwiąż quiz

Koniecznie sprawdź, ile zapamiętałeś z serialu "Gra o tron"

Gra o tron

1. Kiedy wyemitowany został pierwszy odcinek "Gry o tron"?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów