Aktor uderzył Janoszek tak, że wybuchła płaczem. "Powiedział, że mu podziękuję"

Natalia Janoszek opowiedziała o przykrej sytuacji na planie.
Fotografia: instagram.com/nataliajanoszek/

Natalia Janoszek opowiedziała o sytuacji, która mrozi krew w żyłach. Aktorka podczas nagrywania sceny do filmu "Chicken Curry Law" została uderzona w twarz tak mocno, że nie mogła powstrzymać płaczu.

Natalia Janoszek to jedna z bardziej znanych poza granicami kraju polskich aktorek. O swojej pracy przy bollywoodzkich filmach opowiedziała w rozmowie z dziennikarzami "Dzień Dobry TVN". Tego, co wydarzyło się podczas nagrywania jednej z kluczowych scen, nikt się nie spodziewał. Aktorka wyznała, co zrobił jej współpracownik na planie.

Natalia Janoszek uderzona w twarz

"Chicken Curry Law" swoją premierę będzie miał już 9 sierpnia. Natalia zagrała w filmie zgwałconą kobietę. Historia jej postaci jest wstrząsająca, jednak to, co dotknęło samą aktorkę na planie, również mrozi krew w żyłach.

Podczas sceny wykorzystania seksualnego aktor uderzył mnie w twarz. Bardzo mocno. Nikt mnie jeszcze tak mocno nie uderzył. Popłakałam się i nikt mi nie pomógł. Później przyszedł do mnie reżyser i powiedział, że wie, że bolało, ale jak dostanę nagrodę za ten film, to mu podziękuję. Nagrodę i tak dostałam, a kamera była tak ustawiona, że ta scena nie została nawet nagrana. Ale on po prostu musiał pokazać swoją władzę jako mężczyzna nad tą przyjezdną aktoreczką, która czasem za mocno tupnie nogą - wyznała w "Dzień Dobry TVN" aktorka.

To, co spotkało aktorkę na planie, było skandaliczne. Widać, że Janoszek mocno to przeżyła. Nie była jednak pewna, czy opowiadać o całym zajściu publicznie.

Często zastanawiam się, czy warto o tym mówić, co się dzieje na planach, bo jakby nie patrzeć, to wystawia mnie na krytykę. Nie wiadomo, czy inni nie będą się potem bali ze mną pracować, skoro tak otwarcie mówię o problemach, jakie się zdarzają - przyznała Janoszek.

Gwiazda Bollywood przyznaje, że nie otrzymała od nikogo pomocy.

Zobacz także: Joanna Liszowska skrytykowana za występ w Białymstoku. Fani: "uszy więdły", "profanacja"

Doda
Rozwiąż quiz

Spróbuj rozpoznać cytaty gwiazd. Ostrzegamy, pytania są naprawdę podchwytliwe

Doda

1. "Nie można docenić dobrych chwil, gdy nie ma złych". Do kogą należą te słowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów