Aktor "M jak miłość" stracił bliską osobę przez koronawirusa. Teraz choruje jego brat!

Zuzanna Morska 25.03.2020
Tadeusz Chudecki
Fotografia: Tomasz Urbanek/East News

Znany z serialu "M jak miłość" Tomasz Chudecki podzielił się z fanami przykrą wiadomością. Przez koronawirusa stracił bliską osobę, a teraz jeszcze zachorował jego brat.

Koronawirus opanował już cały świat. W Polsce zachorowało ponad 900 osób, z czego 12 zmarło. Choroba dotyka także gwiazdy. Niedawno o swoim zarażeniu poinformowali Tom Hanks z żoną, a także Olga Kurylenko. 

Choroba dotknęła także rodzinę polskiego aktora - Tadeusza Chudeckiego. Gwiazdor znany z roli Henia Wojciechowskiego w "M jak miłość" stracił przez koronawirusa bliską osobę! W dodatku teraz zachorował także jego brat.

Aktor "M jak miłość" stracił bliską osobę przez koronawirusa. Teraz choruje jego brat

W tej chwili najgorzej sytuacja epidemiczna wygląda we Włoszech. Z dnia na dzień przybywa tam mnóstwo zarażeń, ale też zgonów spowodowanych chorobą COVID-19. Epidemia nie ustępuje i dotyka ludzi bez względu na wiek czy wykonywany zawód.

Ostatnio smutną informację związaną z koronawirusem podał swoim fanom aktor Tadeusz Chudecki, który znany jest m.in. z serialu "M jak miłość". Artysta stracił z powodu śmiercionośnego wirusa szwagra, który mieszkał we Włoszech. Jakby tego było mało - teraz zachorował także jego brat.

ITALIA moja druga Ojczyzna cierpi i umiera. Przedwczoraj na koronawirusa zmarł mój szwagier Albino, dzisiaj rano dowiedziałem się, że drugi brat Giovanni został w nocy zabrany z wysoką temperaturą do szpitala w Mantui. Kto się potrafi modlić, niech się modli, kto ma inne sposoby, niech wysyła dobrą energię i życzliwe myśli. Wspomagajmy się i ratujmy. Moja szwagierka powiedziała mi dzisiaj: „Taddeo, jeżeli jesteś jeszcze zdrowy błagam nos maseczkę i rękawiczki. To bardzo ważne!”. FORZA ITALIA, SIŁY POLSKO! - napisał na Facebooku Chudecki.

Pod wpisem aktora pojawiło się mnóstwo słów wsparcia, a także kondolencje.

Pamiętajcie, choroba nie wybiera. Uważajcie na siebie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów