Agnieszka Kaczorowska pokazała swoje mieszkanie. Nieduże, ale funkcjonalne

Agnieszka Kaczorowska
Fotografia: Instagram.com/agakaczor

Podoba się wam?

Agnieszka Kaczorowska ma zaledwie 26 lat, a już zdążyła kupić własne mieszkanie w Warszawie. Młoda aktorka i tancerka w programie Łukasza Jakóbiaka pokazała, jak wyglądają jej cztery kąty.

Mieszkanie Agnieszki Kaczorowskiej

Program Łukasza Jakóbiaka "Jak mieszkają gwiazdy?" cieszy się coraz większą popularnością w sieci. Do tej pory na kanale znanego Youtubera mogliśmy podziwiać domy m.in. Beaty Pawlikowskiej, Doroty Gardias, Michała Piróga i najmłodszego polskiego milionera, Roberta Gryna. Na tej liście nie zabrakło też mieszkania Agnieszki Kaczorowskiej, która niedawno wyszła za mąż.

Okazuje się, że swoje gniazdko uwiła latem 2016 roku. Jest ono niewielkie (ma 50 m2), ale bardzo funkcjonalne i urządzone w nowoczesnym stylu.

Kuchnia połączona jest z salonem, dzięki czemu mieszkanie wygląda na przestronne. Nie zabrakło w nim wygodnej kanapy, pięknej toaletki i dużej szafy. Znalazły się też stylowe lampy, łóżko w intensywnym kolorze, duży telewizor i kilka innych niezbędnych dodatków. Zobaczcie!

z21322051Q
Fotografia: 20m2/Youtube.com
z21322049IH,Mieszkanie-Agnieszki-Kaczorowskiej
Fotografia: 20m2/Youtube.com
z21322059IH,Mieszkanie-Agnieszki-Kaczorowskiej
Fotografia: 20m2/Youtube.com
z21322055IH,Mieszkanie-Agnieszki-Kaczorowskiej
Fotografia: 20m2/Youtube.com
z21322063IH,Mieszkanie-Agnieszki-Kaczorowskiej
Fotografia: Instagram.com/agakaczor

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jeżeli lubicie oglądać mieszkania gwiazd, zobaczcie luksusowy apartament Kingi Rusin. Może on stać się dla was inspiracją podczas urządzania własnego wnętrza.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów