Grzegorzowi Hyżemu zarzucono, że zostawił rodzinę dla Agnieszki Popielewicz. Prezenterka pierwszy raz komentuje te doniesienia

Anna Respondek 21.09.2017
Agnieszka i Grzegorz Hyży
Fotografia: Instagram/grzegorzhyzy

Zarówno dla Agnieszki, jak i dla Grzegorza to drugie małżeństwo. 

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży są małżeństwem od 2015 roku, jednak ich związek nadal budzi kontrowersje. Para do tej pory nie wypowiadała się na temat swoich poprzednich związków i rozwodów. Tym razem zrobili wyjątek i postanowili rozprawić się z krzywdzącymi ich plotkami. 

W wywiadzie udzielonym magazynowi "Pani" małżonkowie wyjaśnili pewną nieścisłość dotyczącą początków ich miłości. Z chwilą, w której para zdecydowała się ujawnić swój związek, portale plotkarskie zaczęły się prześcigać w pisaniu sensacyjnych artykułów na ich temat. Media oskarżały Agnieszkę o to, że rozbiła małżeństwo piosenkarza z Mają Hyży, natomiast Grzegorzowi zarzucały porzucenie żony i dzieci dla innej kobiety. 

Obecni małżonkowie pierwszy raz poznali się na koncercie w Opolu, rok później ponownie zobaczyli się na koncercie w Sopocie. Hyży przechodziła wtedy trudny okres, ponieważ właśnie rozstawała się ze swoim mężem Mikołajem Witem, natomiast Grzegorz był już po rozwodzie. Pomimo tego, plotkarskie portale nie przestawały spekulować.

Na początku media nam kibicowały, ale potem pojawiła się fala publikacji, na które nie mieliśmy wpływu, a gdzie padały niesprawiedliwe oskarżenia, ze Grzesiek zostawił dla mnie rodzinę. Nie komentowaliśmy tego, nie odpowiadaliśmy na zaczepki, chociaż wyrządziły dużo krzywdy nam i bliskim. Chcemy więc tutaj publicznie oświadczyć, że wiążąc się ze sobą, nikt nikomu nie rozbił rodziny. Gdy poznałam Grześka, był już dawno po rozwodzie – wyznała w wywiadzie Hyży.

W mediach pojawiały się również zarzuty dotyczące tego, że piosenkarz nie dba o swoich synów. Prezenterka odniosła się również do tego tematu broniąc swojego męża i wyjaśniając, że nigdy nie zaniedbał swoich dzieci. Co więcej Agnieszka wyjawiła, że zawsze jeżdżą na wspólne wakacje, na które zabierają całe swoje potomstwo - prezenterka ma córkę z poprzedniego związku. 

Krzywdzące plotki nie zaszkodziły parze, która uznawana jest za jedną z najszczęśliwszych w polskim show-biznesie. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów