Agnieszka i Grzegorz Hyży planują dziecko?! Dziennikarka odpowiada na intymne pytanie

Grzegorz Hyży w okularach i Agnieszka Hyży w jego objęciach siedzą na plaży na wakacjach w ciepłych krajach
Fotografia: Instagram/Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży mają dzieci z poprzednich małżeństw. Czy jednak zdecydują się na wspólne dziecko? Dziennikarka odpowiada.

Agnieszka i Grzegorz Hyży niespełna 4 lata są małżeństwem. Oboje mają już dzieci, jednak nie doczekali się jeszcze wspólnego potomstwa. Agnieszka ma córkę z poprzedniego małżeństwa z Mikołajem Witem. Grzegorz natomiast ma dwóch bliźniaków ze związku z Mają Hyży. Agnieszka i Grzegorz starają się stworzyć rodzinę dla swoich dzieci, wciąż jednak nic nie wiadomo na temat ich potomka. Teraz dziennikarka postanowiła odpowiedzieć na intymne pytanie dotyczące planowania dziecka.

Zobacz także: Agnieszka Hyży ma dość oskarżeń. Apeluje do byłej żony swojego męża 

Agnieszka Hyży o tym, czy planuje dziecko z Grzegorzem

Agnieszka Hyży w jednym z wywiadów opowiadała o tym, jak obecnie wyglądają ich rodzinne relacje. Wspólnie z Grzegorzem wychowują jej 5-letnią córeczkę Martę oraz 7-letnich synów wokalisty, Wiktora i Aleksandra

Nie wyobrażam sobie, by moja córka i dzieci Grzegorza nie traktowały mnie z szacunkiem. Pilnujemy tego oboje, czyli ich ojciec i ja. Szczególnie teraz, gdy już z przedszkola przynoszą słowa i zachowania, które nas szokują. Chcę, żeby dzieci miały szacunek do starszych, żeby wiedziały i czuły, że rodzina jest najważniejsza, pomimo skomplikowanej sytuacji, w jakiej żyjemy - mówiła Agnieszka Hyży w rozmowie z "Twoim Imperium".

Fani pary są jednak bardzo zainteresowani, czy Agnieszka i Grzegorz zdecydują się na wspólną pociechę. Internauci dopytują się o to w komentarzach na jej Instagramie. Dziennikarka postanowiła im dosadnie odpowiedzieć.

Bardzo osobiste to pytanie... Takie rzeczy, nawet jeśli się planuje, to w zaciszu domowym. A dzieciaki uwielbiam. I bycie mamą także - napisała.

Myślicie, że zdecydują się na kolejne dziecko?

Zobacz także: Agnieszka Hyży pochwaliła się gorącymi zdjęciami z wakacji. "Znowu wypina tyłek" 

Niektóre gwiazdy bardzo oryginalnie nazywają swoje dzieci. Oto najbardziej nietypowe imiona.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów