Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie! Miała wyjątkowy powód

Agnieszka Woźniak-Starak z grzywką ubrana na czarno na premierze filmu "Ukryta gra"
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Woźniak-Starak po premierze "Ukrytej gry" znów zniknęła z mediów. Teraz przerwała milczenie na Instagramie! Miała ku temu niezwykle ważny powód.

Agnieszka Woźniak-Starak jeszcze niedawno brała udział w premierach i promowaniu ostatniego filmu swojego męża, pt. "Ukryta gra". Gdy jednak wszystkie emocje związane z produkcją opadły, dziennikarka znów zniknęła z mediów. Teraz postanowiła jednak przerwać milczenie i miała ku temu wyjątkowy powód. Agnieszka Woźniak-Starak powróciła tym samym na Instagrama i zamieściła wymowne wpisy na swoich InstaStories. Zobaczcie, o co chodziło!

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała prezent dla męża. Nie zdążyła mu go dać

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie! Miała wyjątkowy powód

Okazuje się, że Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła wypowiedzieć się na temat naszej najnowszej noblistki, Olgi Tokarczuk.

Wczoraj Olga Tokarczuk odebrała Nagrodę Nobla w dziedzinie literatury. Ten historyczny moment relacjonowały różne gwiazdy na swoich kontach na portalach społecznościowych. Wśród nich były m.in.: Kinga Rusin, Maja Ostaszewska, jak również Agnieszka Woźniak-Starak.

To właśnie ta ostatnia wzbudziła nasze największe zainteresowanie, ponieważ powróciła na Instagrama po dłuższym czasie. Agnieszka opublikowała zdjęcie telewizora z transmisją z rozdania nagród. Uwieczniła oczywiście moment, gdy Olga Tokarczuk odbierała Nagrodę Nobla z rąk króla Szwecji Karola XVI Gustawa.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Agnieszka Woźniak-Starak docenia pisarkę publicznie. Tuż po tym, gdy ogłoszono, że Tokarczuk została laureatką Nagrody Nobla, dziennikarka opublikowała poruszający wpis.

Polska znowu idzie w świat. I to w jakim stylu! Literacka Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk, drugiej po Wisławie Szymborskiej Polki. Piękny dzień. Pani Olgo, jest pani wielka - napisała wówczas Agnieszka.

Widać, że gwiazda jest dumna z Olgi Tokarczuk. Zdecydowanie my również!

Zobacz także: Olga Tokarczuk to polska pisarka znana na całym świecie! Oto jej najpopularniejsze książki

Agnieszka Woźniak-Starak pokazuje, jak Olga Tokarczuk odbiera Nagrodę Nobla
Fotografia: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak pokazuje, jak Olga Tokarczuk odbiera Nagrodę Nobla
Fotografia: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów