Agnieszka Woźniak-Starak złożyła fanom poruszające życzenia noworoczne. Zdradziła też, jak spędziła sylwestra

Zuzanna Morska 02.01.2020
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: instagram.com/aga_wozniak_starak

Dziennikarka zamieściła w sieci poruszający wpis i piękne zdjęcie. Sami zobaczcie.

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą najcięższy rok w życiu. Dziennikarka straciła męża - Piotr Woźniak-Starak zginął w wyniku niefortunnego wypadku podczas jeżdżenia motorówką po jeziorze Kisajno na Mazurach.

Od tamtego wydarzenia minęło już kilka miesięcy, w których Agnieszka Woźniak-Starak skupiła się na odzyskiwaniu sił i układaniu sobie życia na nowo. Teraz gwiazda złożyła fanom życzenia noworoczne i zdradziła, jak spędziła sylwestra. Wygląda na to, że radzi sobie coraz lepiej!

Agnieszka Woźniak-Starak złożyła fanom życzenia noworoczne

Agnieszka Woźniak-Starak od śmierci męża usunęła się ze świata show-biznesu, aby w spokoju przeżyć żałobę. W ciągu ostatnich kilku miesięcy udzieliła jednego wywiadu - zdecydowała się szczerze porozmawiać z Dorotą Wellman. 

Także niewiele pojawia się na jej profilach w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak Agnieszka zrobiła wyjątek. Najpierw pokazała, jak spędza pierwsze święta Bożego Narodzenia bez męża. Teraz złożyła fanom życzenia noworoczne i zdradziła, co robiła w sylwestra.

Nadal w górach. Sylwester w domu z rodziną i przyjaciółmi, a Nowy Rok tradycyjnie w schronisku na Kalatówkach. Rozmowy, wspomnienia, ważny czas. Życzę Wam wielu wspaniałych chwil w tym roku, bądźmy dla siebie dobrzy - napisała pod zdjęciem, na którym ubrana w górski strój siedzi pod mapą Tatr w Hotelu Górskim Kalatówki.

Pod fotką dziennikarki fani i postaci ze świata show-biznesu składają jej życzenia i mają nadzieję, że rok 2020 będzie dla niej bardziej łaskawy. Nam nie pozostaje nic innego, jak się do tego dołączyć.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów