Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy? W mediach pojawiły się nowe informacje!

Julita Buczek 13.12.2019
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: Instagram @aga_wozniak_starak

Czy Agnieszka Woźniak-Starak już niedługo wróci do życia publicznego i obejmie nowe stanowisko? W mediach pojawiły się zaskakujące informacje.

Dla Agnieszki Woźniak-Starak rok 2019 był bardzo trudny. Tragiczna śmierć ukochanego męża sprawiła, że dziennikarka zrezygnowała z dotychczas wykonywanych obowiązków i ograniczyła publiczne wyjścia. Jednym z niewielu wyjątków, na które się zdecydowała, była premiera ostatniego filmu jej męża, "Ukryta gra".

12 grudnia do mediów została podana informacja, że gwiazda nie podejmie się prowadzenia kolejnej edycji "Azja Express". Wierni fani Agnieszki zastanawiają się, czy dane im będzie niedługo zobaczyć ulubioną gwiazdę w innym formacie. Jeśli wierzyć informacjom, jakie pojawiły się w jednym z tabloidów, rzekomo mają na co czekać.

Według słów informatora, do którego mieli dotrzeć dziennikarze "Super Expressu", dziennikarka z początkiem 2020 roku miałaby rozpocząć nową pracę. Jak podaje "Super Express", w podjęciu decyzji o powrocie miał pomóc jej kolega Kuba Wojewódzki. To właśnie 56-letni dziennikarz rzekomo miał namówić ją do rozpoczęcia pracy w radiu.

Od nowego roku wraca do pracy. Będzie pracowała w newonce.radio - miał powiedzieć informator "Super Expressu".

Zobacz także: Google przedstawiło 10 najczęściej wyszukiwanych gwiazd 2019 roku w Polsce! Piotr Woźniak-Starak na czele rankingu

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów