Agnieszka Woźniak-Starak odkryła nową pasję! Opublikowała sporo nowych zdjęć

Agnieszka Woźniak-Starak w szarej bluzie i czarnej opasce w schronisku w górach
Fotografia: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak jest coraz bardziej aktywna na Instagramie. Teraz opublikowała zdjęcia z gór i poinformowała fanów, że znalazła nową pasję!

Agnieszka Woźniak-Starak długo nie była obecna w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak coraz częściej publikuje nowe fotografie na Instagramie. Z okazji Nowego Roku złożyła swoim fanom życzenia i poinformowała, jak spędziła sylwestra. Teraz postanowiła opublikować jeszcze więcej zdjęć ze swojego noworocznego wyjazdu w góry. Okazuje się, że tym samym dziennikarka odkryła w sobie nową pasję. Poinformowała o tym fanów i wstawiła sporo zdjęć.

Zobacz także: Pierwsze święta Agnieszki Woźniak-Starak bez męża. Dziennikarka opublikowała poruszający wpis!

Agnieszka Woźniak-Starak w górach odkryła nową pasję

Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa, że od zawsze kocha góry. To właśnie tam ona i Piotr Woźniak-Starak spędzili razem wiele pięknych chwil.

Teraz dziennikarka powróciła w góry. Tam też spędziła sylwestra i odpoczywa w gronie bliskich jej osób.

Okazuje się, że nie tylko towarzystwo jej służy. Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała fanów przy pomocy Instagrama, że odkryła w sobie nową pasję.

W górach jest magia. Chyba mam nową pasję, ski touring. I kolejny powód, żeby stąd nie wyjeżdżać... - napisała pod nowymi zdjęciami.

Na zdjęciach Agnieszki z gór pojawiła się też przyjaciółka Staraków, Paulina Krupińska. Zobaczcie sami, jak spędzają czas!

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy? W mediach pojawiły się nowe informacje!

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów